دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 24795  |  
تاریخ انتشار : 21 آبا 1396 - 17:38
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی گلستان گفت: با نفوذ سامانه بارشی و سرد دمای هوا در استان تا ۷ درجه کاهش یافته و بارش باران سراسر استان گلستان را فرا گرفته است.

به گزارش نسیم قائن ، محمدرضا رحمان‌نیا  اظهار داشت: سامانه بارشی و سرد از ظهر امروز به استان گلستان نفوذ کرده و اکنون در همه شهرهای استان شاهد کاهش دمای هوا و بارندگی بوده و در برخی مناطق کوهستانی شاهد بارش برف هستیم.

وی با اشاره به بیشترین باران ثبت شده در استان افزود: تاکنون 15.7 میلی‌متر در شهرستان کردکوی و بندرترکمن 10.9  میلی‌متر باران باریده است.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان تصریح کرد: از ارتفاعات محور توسکستان گرگان به شاهرود بارش برف گزارش شده و دید افقی در محور خوش ییلاق آزادشهر به شاهرود استان سمنان نیز به سبب مه غلیظ  کاهش یافته و به 80 سانتیمتر رسیده است .

وی گفت: با فعالیت این  سامانه تا فردا دمای هوا بین 5 تا 7 درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد و مواج شدن دریا، باد به نسبت شدید، رعد و برق، برف در ارتفاعات و احتمال آبگرفتگی خیابان‌ها از دیگر پیامدهای این سامانه است.

رحمان‌نیا با بیان اینکه این سامانه تا فردا در استان فعال است، اظهار کرد: از ابتدای سال آبی از مهر تاکنون 66 میلیمتر در استان گلستان باران باریده است.

انتهای پیام/

 

منبع : تسنیم

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.