دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 245  |  
تاریخ انتشار : 22 آذر 1391 - 12:16
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برای ورود مردم به اقتصاد مقاومتی باید تلاش کنیم.


به گزارش نسیم قاین به نقل از فارس، سردار محمد‌‌رضا نقدی ظهر امروز در سومین جلسه ستاد پشتیبانی اردو‌های جهادی خراسان جنوبی اظهار کرد: بنا به گفته مقام معظم رهبری باید برای مقابله با تهاجم جدید دشمنان نظام که مبارزه اقتصادی است مردم را به این صحنه وارد کرد.
وی ادامه داد: باید همان‌طور که مردم را در دوران دفاع مقدس وارد صحنه کردیم در حال حاضر نیز با ورود به صحنه اقتصادی در مقابل دشمنان نظام ایستادگی کنیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین یادآور شد: دشمنان قسم خورده نظام در طول 30 سال گذشته از هر حربه‌ای برای ضربه زدن به نظام بهره گرفته‌اند و در حال حاضر با ناامیدی از تمام توطئه‌ها به جنگ اقتصادی رو آورده‌اند.
نقدی افزود: ملت ایران با روحیه بسیجی و جهادی از تمام این تهدید‌ها سربلند خارج شده است.
وی تصریح کرد: نیرو‌های مسلح ما تازه در دوران جنگ متولد شدند و در آن دوران ما از نیروی مسلح قدرتمندی برخوردار نبودیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ملت از تمام تهدید‌ها به عنوان فرصت استفاده کرده است، گفت: ملت ایران با وجود فشار‌های دشمنان نظام به خیلی پیشرفت‌ها دست یافته است که در غیر این صورت ممکن بود به این نتایج دست پیدا نکند.
نقدی با تاکید بر اینکه باید در حال حاضر فرهنگ کار را در جامعه ترویج دهیم، اظهار کرد: ایران یک کشور مصرف‌زده است که ما باید با مردمی کردن اقتصاد به سمت استفاده از کالا‌های داخلی رو پیدا کنیم.
وی تصریح کرد: در این اقتصاد مقاومتی تنها نقش دولت مثمر‌ثمر نیست بلکه نقش مردم نیز باید دیده شود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: بسیج سازندگی طی سال‌های اخیر از رویکرد خدمات محور به رویکرد خدمات مولد حرکت کرده است که در این راستا برای ایجاد اشتغال طرح‌هایی ارائه شده است.
نقدی افزود: برخی از این طرح‌ها به لحاظ زمانی بسیار زمان‌بر هستند که باید برای کاستن از زمان اجرای آنها تلاش بیشتری صورت گیرد.
وی در پایان اظهار کرد: بسیج سازندگی برای واگذار کردن کار‌ها به مردم محلی در طرح‌های هجرت موفق عمل کرده است.
 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.