دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 24369  |  
تاریخ انتشار : 18 مهر 1396 - 14:57
وضعیت فاضلاب مجتمع مسکونی غدیر روز به روز فجیع تر می شود وکسی برای این مجتمع فکری اساسی برنمی دارد.

به گزارش نسیم قائن ، مسکن مهر قاین یکی از هزاران مسکن مهری بود که در کشور به بهره برداری رسید وجمع زیادی از جوانان شهرستان توانستند با این طرح دولت خانه دارشوند.

اما خوشحالی اهالی مسکن مهر از این که صاحبخانه شده اند چند سالی بیشتر دوام نیاورد ،چرا که وضعیت بد فاضلاب مسکن مهر قاین دردسرهایی برای اهالی این منطقه مسکونی وحتی خیابانهای مجاور وشهرکهای اطراف ایجادکرده است وبوی بد فاضلاب تا فرسخ ها به مشام میرسد.

مردم نامه های زیادی به فرمانداری واستانداری وبهداشت وحتی تا تهران ارسال کرده اند اما هنوز مشکل اساسی حل نشده است.

در14 اردیبهشت 1395گزارشی در سایت نسیم قاین با عنوان (مسکن مهر قاین در محاصره پساب فاضلاب /مسئولین فکری به حال ما مردم بردارند)درج شد که دوروز بعد مسئولین استانی وشهرستانی برای حل این مشکل به مجتمع مسکونی آمدند وگزارشاتی ارائه شد(معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرماندارقاین:حل مشکل فاضلاب مسکن مهر قاین تخلیه منظم چاهها تا زمان اتصال به شبکه فاضلاب شهری ) وپس از شور ومشورت با همکاری شهرداری وشورای قاین ماشینی جهت تخلیه در اختیار اهالی گذاشته شداما این تخلیه هم جواب نداد وروز به روز فاجعه فاضلاب بدتر می شود وداد اهالی این مجتمع مسکونی درآمده است.

یکی از اهالی می گوید صدایمان به هیچ کس نمی رسد نه فرمانداری ،نه استانداری ونه نماینده ونه مسئولین کشوری ،هیچکدام کاری نکرده اند وبه این وضعیت رسیدگی نداشته اند وحتی در پیگیری هایمان می گویند: آنهایی که ساخته اند یک فکر اساسی بردارند.

وی ادامه داد: به نظر شما تاوان اشتباهات دیگران را تاکی باید بدهیم ؟؟چرا هیچ کس برایمان فکری نمی کند؟؟

یکی دیگر از اهالی این مجتمع مسکونی گفت: اگر یک مسئول فقط برای یک روز حاضر شد دراین مجتمع زندگی کند ما دیگر هیچ حرفی نمی زنیم.

وی افزود: مسئولین بدانند ما ازروی اجبار مانده ایم واگر مثل شماها بهترین امکانات ومنازل را داشتیم دراین مکان لحظه ای هم نمی ماندیم.

یکی دیگر از اهالی می گوید: سرمایه ما همین خانه است که ان هم به دلیل وضعیت فاضلاب ارزشی نداردوکسی خریدار آن نیست.

مردم از مسئولین بهداشت شهرستان گلایه مند بود ودرخواست داشتندتا سری به این مجتمع بزنندووضعیت جویهای فاضلاب هزارواحدی را ببینند.

یکی از اهالی می گفت: فریادمان دیگر به جایی نمی رسد،اما باز هم از فرماندار می خواهیم شخصا به این منطقه سری بزنند وضعیت را ببینند.

از آقای استاندارونماینده می خواهیم مردم این منطقه را هم ببینند ودریابند.

ازکلیه همشهریانمان که در تهران برپست ومسئولیتی نشسته اند ودستشان به جایی میرسد می خواهیم فریادمان را به مسئولین کشوری برسانند.

فریادمان این است: گناهمان چیست که دراین دنیا گرفتار این وضعیت باشیم  وکسی به حال ما مردم فکری نمی کند.

.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.