دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 24323  |  
تاریخ انتشار : 13 مهر 1396 - 00:44
گزارشات رسانه ای نتیجه داد/
کام خشک آبداران قاینی سیراب شد
کام خشک آبداران قاین با پرداخت حقوق ومزایایشان سیراب شد ولبخند شادی برلبانشان نقش بست.

به گزارش نسیم قائن ، برای حراست و نگهبانی از آب این نعمت خدادادی امین و فداکار تر از آبدار پیدا نمی‌شود. آبداران در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم روستایی قرار دارند و برای رسیدن آب شرب بهداشتی علاوه بر کلرسنجی و قرائت کنتور، انشعابات غیرمجاز را نیز گزارش می‌دهند.

آبداران شهرستان قاینات سالها وماههاست که با مشکلات فراوانی دست وپنجه نرم می کنند وعدم پرداخت حقوق ومزایایشان بارها از طریق رسانه های محلی واستانی پیگیری شد.

(گزارش نسیم قاین از مشکلات آبداران/به علت تاخیر در حقوق،خجالت زده زن وفرزندم شده ام/عدم تامین اعتبار از سوی استانداری علت تاخیر در پرداخت حقوق آبداران قاین)

 

(نسیم قاین گزارش می دهد:گلایه های آبداران قاین از معوقات 7ماهه/وعده های مسئولین برزمین ماند )

روز گذشته آبدارانی که همیشه برای عدم  دستمزدخود در فرمانداری تجمع می کردنداین بار برای تقدیر وتشکر از پیگیری های مسئولین شهرستان به فرمانداری قاین آمده بودند تا مراتب تقدیر وتشکر خودرا از خوشحالی پرداخت معوقاتشان اعلام کنند.

کام خشک آبداران قاین با پرداخت حقوق ومزایایشان  سیراب شد ولبخند شادی برلبانشان نقش بست.

عیدی رئیس امورآبفار قاین در جلسه ای که با حضورجمعی از آبداران شهرستان قاینات به منظور تقدیر وتشکر از پیگیری های فرماندار  قاین در خصوص پرداخت معوقات آبداران برگزار شد گفت: با فروش بخش یا زاوراق خزانه اسلامی که در اختیار ما قرار داشت؛حقوق آبداران ومزایاوعیدی وپاداششان تا31شهریور ماه پرداخت شده است.

وی با توضیح این مطلب که در تمام 11شهرستان استان اوراق خزانه اسلامی تحویل شده است گفت: قاینات با 1میلیارد و100میلیون تومان اوراق خزانه اسلامی بیشترین اوراق را داشته است .

وی گفت: این اوراق  که به منظور حل مشکلات حوزه آبی در اختیار ما قرار داده شده بود در 27/12/96سررسید می شد وبا توجه به مشکلات عدیده ای که آبداران داشتند ورسانه ها بارها به آن اشاره کرده بودند لذا باید با یک ریسک پذیری اوراق به پول تبدیل می شد وبا چندین بانک وافراد خصوصی وارد مذاکره شدیم وبالاخره با ریسکی که انجام شد اوراق با 9درصد ضرردربورس به فروش رسید وتوانستیم 400میلیون تومان از این اوراق را به پول تبدیل کنیم وبااین پول حق وحقوقات آبدراران تا شهریور 1396پرداخت شد.

عیدی گفت:بحث کارگری واتفاقات آبداران مانده است وان شاء الله مابقی حق الزحمه های آنهارا پرداخت خواهیم کرد.

فرماندار قاین دراین جلسه ضمن تقدیروتشکر از آبداران شهرستان قاینات که با همه مشکلات مالی که داشتند اما با صبر وحوصله  وظیفه خطیر خودرا انجام دادند گفت:شهرستان قاینات در بحث آب مشکلات عدیده ای دارد وتمام تلاش مادراین مدت این بوده است که درزمینه آبرسانی بتوانیم گام های خوبی برداریم وخوشبختانه طرح های خوبی دراین مدت در روستاها اجرا شد .

وی افزود: اعتبارات خوبی هم در حوزه آبرسانی تخصیص داده شد وامروز هم شاهد خوشحالی آبداران پس از دریافت گوشه ای از حق وحقوقاتشان هستیم وان شاء الله من بعد این امیدواریم پرداخت  حقوق ومزایابه موقع باشد تا شاهد مشکلات عدیده آبداران نباشیم.

وی از مدیر امرآبفار قاین ومدیرعامل تعاونی  آبداران قهستان نیز تقدیر وتشکر کرد.

انتهای پیام/

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.