دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 24  |  
تاریخ انتشار : 26 آبا 1391 - 16:42
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: علت اصلی انحراف انسان‌ها عدم پرورش عبودیت بوده است.


 
به گزارش نسیم قاین  نقل از روابط‌عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام کاظم لطفیان اظهار کرد: محرم برای بشریت و انسانیت دستاوردهای بسیاری داشته است.

وی با بیان اینکه امروز معارف مکتب اسلام مرزهای بسیاری را در نوردیده است، افزود: اگر شالوده فکری اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در دیگر کشورها احیا و زنده شود مردم آن کشورها روز به روز در کانون توبه انسان‌ها قرار می‌گیرند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی ادامه داد: در تاریخ و زمان‌های گذشته انسان‌هایی بوده‌اند که شیفته اهل بیت عصمت و طهارت بوده‌اند و در این راه از جان خود گذشتند و در جامعه امروزی باید در راستای پرورش چنین انسان‌های بزرگی تلاش کرد.
لطفیان با اشاره به اینکه امروز شور برای انسان‌ها کافی نیست بلکه شعور نیاز است، اضافه کرد: علت اصلی انحراف انسان‌ها عدم پرورش عبودیت بوده است.
وی از هیئت مذهبی به عنوان جریان عبودیت در جامعه اسلامی یاد کرد و گفت: هیئت مذهبی محل عبودیت و پرورش کسانی است که در حوزه معنویت و خداشناسی گام برمی‌دارند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بر توجه و ترویج فرهنگ ولایی در هیئت‌های مذهبی تاکید کرد و گفت: هیئت‌های مذهبی مهم‌ترین و مشخص‌ترین پشتیبان ولایت هستند.
لطفیان با بیان اینکه برخی از کارها و اقداماتی که در هیئت مذهبی رخ می‌دهد نشان از بی اعتقادی مسئولان هیئات مذهبی است، اظهار کرد: هیئت‌های مذهبی باید محل نقد باشند و این در حالی است که نقدها نباید با تخریب همراه باشند.
وی یادآور شد: اقامه نماز جماعت، تلاوت قرآن، تمسک به اهل بیت (ع) و لزوم رعایت حال مخاطبان از جمله مواردی هستند که باید مسئولان هیئت‌های مذهبی باید به آن توجه کنند

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.