دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 20982  |  
تاریخ انتشار : 16 فرو 1396 - 14:19
با گذشت 7ماه از انتقال مدیر اداره اوقاف قاین به استان:
صندلی اوقاف قاین بی مدیرماند!!!!/فرماندار قاین:استان پاسخ گوی مکاتبات نبوده است
با گذشت 7ماه از انتقال رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان قاین به مرکز استان ،شهرستان قاینات به عنوان بزرگترین شهر خراسان جنوبی بعد از مرکز استان بدون رئیس اداره می شود.

به گزارش نسیم قائن ، مهر ماه سال گذشته بود که رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان قاین با حفظ سمت مسئولیت اداره اوقاف وامور خیریه بیرجند ودرمیان و سرپرستی اداره اوقاف وامور خیریه قاین رابرعهده گرفت ودر گیر ودار امورات سه اداره ،یک روز را به شهرستان قاین اختصاص داد وپیگیر امورات اداره شهرستان است.

درهمین زمینه در آذرماه 95بود که سایت نسیم قاین خبری با عنوان ( صندلی اداره اوقاف وامور خیریه قاین همچنان بی مدیر) درج شد وپس از مدتی از گذاشتن این خبر، شنیده ها حاکی از آن بود که رئیس یکی از ادارات اوقاف وامور خیریه شهرستان های استان به شهرستان قاین خواهدآمد وحتی در برخی از نامه هاومکاتبات این اداره نام رئیس مذکور قید شده بود اما این رئیس بزرگوار براساس آخرین شنیده ها کلا از اداره اوقاف امور خیریه خداحافظی و درخارج از استان مشغول به کار شده است.

اکنون با گذشت 7ماه از انتقال رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان قاین به مرکز استان ،شهرستان قاینات به عنوان  بزرگترین شهر خراسان جنوبی بعد از مرکز استان بدون رئیس اداره می شود.

با تغییراتی که بهمن ماه 95در اداره کل اوقاف وامور خیریه استان ایجاد شد وحجت الاسلام گرایلی مدیر سابق اداره کل جای خودرا به حجت الاسلام هاشمی داد ،امید می رفت که مدیر کل جدید اداره اوقاف وامورخیریه استان ،یکی از برنامه های کاریشان انتخاب رئیس جدید اداره اوقاف وامور خیریه باشد که این امربا گذشت حدود3ماه از مسئولیت جدید حجت الاسلام هاشمی هنوز محقق نشده است وشهرستان قاینات همچنان بدون رئیس وبهتر است بگوییم با سرپرست یکروزه اداره می شود.

خبرنگار نسیم قائن در گفتگویی با کهن ترابی فرماندار قاین پیگیر این موضوع شد .

وی با بیان این که پس از انتقال رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان به مرکز استان، دوبار به اداره کل اوقاف وامور خیریه استان برای تعیین ریاست جدید اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان نامه نوشته شده است گفت: تا کنون پاسخی از سوی اداره کل به فرمانداری داده نشده است واین موضوع از سوی مسئولین مربوطه جدی گرفته نشده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

عالی بود
این مرکز استان هم تمام تلاشش را برای فشار برقائنات میکند. کاش کمی همت داشتیم تا ازاین استان جدا شویم. شهرهای کوچکتراز قاین دراستانهای دیگر الان همه بزرگتر وآبادتر شده اند اما قائن هنوز درابتدایی ترینها هرروز محدودترمیشود. برای ساخت یک بیمارستان جدید باید قربانی سیاست بازی مسئولین استانی شود وبا جان شهروندانش بازی شود

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.