دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 20385  |  
تاریخ انتشار : 11 اسف 1395 - 14:07
مدیر امورآب وفاضلاب شهری قاین گفت: در حال حاضرمشکلی در آب شرب آرین شهر نداریم وجای هیچ گونه نگرانی برای مردم وجود ندارد.

 در پی ارسال پیامک هایی مبنی بر کم شدن کیفیت آب شرب آرین شهردر طی چندروز گذشته، به وبگاه نسیم قاین ،خبرنگار سایت خبری نسیم قائن در گفتگو با آتشکار مدیر امور آب وفاضلاب شهری قاین به بررسی موضوع پرداخت.

آتشکار با اعلام این که شبکه آب آرین شهر 2شبکه ای است وآب بهداشتی که مردم در خانه واماکن عمومی استفاده می کنند از شبکه آب شرب مجزاست گفت: شبکه آب شیرین  آرین شهر به طول 4کیلومترو 20عدد شیربرداشت آب شرب در سطح شهر موجود می باشد که ازاین تعداد15شیر در سطح شهر و5شیر در سطح مدارس این شهر قراردارد .

وی افزود: آب شرب پس از گندزدایی وارد شبکه آبرسانی می شود .

آتشکار گفت: طبق گزارشات رسیده جهت بررسی وضعیت کیفی آب روز گذشته نیز  از  آب مخزن ذخیره و همچنین شیر های برداشت آب شیرین نمونه برادری انجام وبلافاصله برای آزمایش به آزمایشگاه کنترل کیفیت امور ارسال شد و پس از انجام آزمایشات مربوطه و بررسی نتایج آزمایشات  آب شیرین از نظر استانداردهای مربوطه هیچ مشکلی نداشته است .

مدیر امورآب وفاضلاب شهری قاین گفت: در حال حاضرمشکلی در آب شرب آرین شهر نداریم وجای هیچ گونه نگرانی برای مردم وجود ندارد.

وی در پایان از کلیه شهروندان شهر آرین شهر خواست:با توجه به فرارسیدن ایام نوروز با صرفه جویی در مصرف آب شیرین این اموررا در انجام وظایف و خدمات مطلوب تر یاری نمایند.

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.