دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 20217  |  
تاریخ انتشار : 4 اسف 1395 - 12:51
براساس قانون آموزش ساخت مواد محترقه و منفجره و خرید و فروش مواد محترقه و منفجره در فضای سایبر ممنوع بوده و با گردانندگان این سایت ها برخوردهای قانونی صورت می گیرد.

به گزارش نسیم قائن ، براساس قانون آموزش ساخت مواد محترقه و منفجره و خرید و فروش مواد محترقه و منفجره در فضای سایبر ممنوع بوده و با گردانندگان این سایت ها برخوردهای قانونی صورت می گیرد.

اقدامات انتظامی در فضای سایبر آغاز شده است و با شناسایی سایت های فعال در زمینه آموزش ساخت مواد محترقه و منفجره و فروش این مواد در فضای سایبر،با تشکیل پرونده برای گردانندان این سایت ها به مراجع قضائی معرفی می گردند.

متأسفانه برخی سایت ها در این فضا اقدام به آموزش ساخت مواد محترقه می کنند و خانواده ها باید در این خصوص مراقب فرزندان خود باشند چرا که عدم آشنایی کودکان با این مواد و آموزش ناقص سایت ها در این خصوص بسیار خطرناک است.

در سال‌های گذشته افراد فراوانی دچار سانحه سوختگی شده‌اند و در برخی موارد جان خود را در اثر ساخت مواد محترقه از دست داده اند.

در نهایت پلیس فتا از هموطنان درخواست می کند با مشاهده سایت های فعال در زمینه آموزش ساخت یا خرید فروش مواد محترقه می توانند با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.irبخش تماس با ما گزارش نمایند تا برخورد قانونی با گردانندگان این سایت ها صورت بگیرد.

 

تنظيم:پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات فرماندهي انتظامي خراسان جنوبي
 

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.