دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 191  |  
تاریخ انتشار : 14 آذر 1391 - 18:05
رئیس پلیس فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی استان خراسان جنوبی گفت: 80 درصد پرونده‌های فضای مجازی استان در نیمه نخست سال جاری به نتیجه رسیده و متهمان آن شناسایی و دستگیر شده‌اند.  

به گزارش نسیم قاین به نقل از فارس، سید غلامرضا حسینی عصر امروز در کارگاه توانمندسازی معاونان و مربیان تربیتی و مشاوره آموزش و پرورش درمیان با بیان اینکه بیشتر این پرونده‌ها در زمینه کلاه‌برداری، هتک حیثیت و هکرها است، اظهار کرد: 20 درصد این پرونده‌ها مربوط به سایر استان‌ها است.
وی با اشاره به فعالیت قریب یک میلیارد و 200 میلیون سایت در فضای مجازی و اینترنت تصریح کرد: بیش از 90 درصد این سایت‌ها علیه ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی مشغول فعالیت و خبرپراکنی هستند.
رئیس پلیس فتای خراسان جنوبی جنگ امروز نظام سلطه با ملت ایران را جنگ هوشمند و تلفیقی از جنگ نرم و سخت برشمرد و ادامه داد: در حال حاضر 36 میلیون نفر از کل کاربران اینترنتی خاورمیانه را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند.
حسینی با بیان اینکه نظام سلطه هرگز قدرت رویارویی مستقیم با ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندارد، یادآور شد: از این رو با توسل به جنگ نرم و نیمه سخت در میادین فرهنگی، عقیدتی و اقتصادی به میدان آمده است.
وی از سینما، انیمیشن، اینترنت، موسیقی و مواد مخدر به عنوان ابزارهای دشمن در جنگ نرم یاد کرد و افزود: موفقیت در عرصه جهاد فرهنگی و اقتصادی نیازمند بصیرت، آگاهی و دشمن شناسی همه آحاد جامعه به ویژه خانواده‌ها است.
رئیس پلیس فتای خراسان جنوبی از فرهنگیان به عنوان پرچمداران جهاد فرهنگی و اقتصادی در درمیان یاد کرد و ابراز داشت: پلیس فتای این استان مقام اول کشوری را در سال جاری به خود اختصاص داده است.
وی از منحرفان جنگ نرم به عنوان مردگان متحرک و مطرود جامعه یاد کرد و عنوان داشت: عبور از خط قرمزها، توهین به ساحت ولایت و امام حسین‌(ع) سه عامل رسوایی دشمن و حامیان فتنه در سال 88 بودند.
 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.