دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 167  |  
تاریخ انتشار : 12 آذر 1391 - 18:48
شرافتی: برای اینکه که کشور ما استقلال و خودکفایی خود را حفظ کند بایستی مدیریت درست و شایسته ای در تولید و مصرف صحیح داشته باشیم تا از بحران هایی که دشمن ایجاد می کند عبور کنیم

به گزارش نسیم قاین شرافتی فرماندار قاینات،  پيش از ظهر امروز ضمن بازديد از سيلوي كارخانه آرد والسی، پاي صحبت هیئت مدیره کارخانه نشست. وي در اين بازديد با مشكلات اعضای هیئت مدیره آشنا و  خواستار رسيدگي مشكلات موجود شد.
 فرماندار شهرستان قاینات ضمن تقدير از تلاش مسئولان در راستاي رشد و خودكفايي در كشور بيان داشت: به شكرانه نعمت خداوندي اعضای هیئت مدیره و سهام داران کلنگ این کارخانه را بر مبنای خدمتگزاری به زمین زده اند. و یکی از افتخارات اعضای هیئت مدیره این است که در کنار دولت به خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان قاینات مشغول هستند
شرافتی فرماندار قاینات بیشترین اثر گذاری هدفمندی یارانه ها را در زمینه آرد و نان اعلام کردند و افزودند با هدایت ها و اقدامات هوشمندانه رهبری و دولت خدمتگزار هدفمندی یارانه ها اجرا شد و تاکید دولت در این زمینه  بر درست مصرف کردن و اصلاح الگوی مصرف بود که بلطف خداوند و دعای خیر مردم محقق گردید .
شرافتی وجود کارخانه آرد والسی را عزت و آبرو ی استان و قاینات دانستند و اعلام کردند نگاه ما هم خدمت به مردم و هم خدمت به صنایع است و آمادگی خود را برای همکاری و پشتیبانی با مدیریت کارخانه اعلام کردند.
 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.