دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 16572  |  
تاریخ انتشار : 24 فرو 1395 - 23:12
پایگاه خبری نسیم قاین در راستای ایفای رسالت ذاتی خود و برقراری پل ارتباطی بین مردم و مسئولین قصد دارد با پرسش های خوانندگان و بینندگان پایگاه، به گفت و گو با مسئولین بنشیند.

به گزارش نسیم قائن ، پاسخگو بودن مسئولان از حقوق مسلم شهروندان است. بروز مشکلات و مسائل گوناگون برای هر یک از شهروندان، امری جاری است، ولی گاهی این مسائل جنبه عمومی یافته، یا برای شماری از شهروندان تکرار می‌شود. از همین روی، پایگاه خبری ـ تحلیلی نسیم قاین در نظر دارد در راستای رسالت رسانه ای خود، چنین مواردی را تا رسیدن به پاسخ مناسب از سوی مسئولین مربوطه پیگیری کرده و برای روشن شدن اذهان عمومی نسبت به چگونگی فعالیت مسئولین، آنها را منتشر نماید.

درادامه جلسات پرسش وپاسخ ضمن تقدیر وتشکر از شهردارورئیس شورای شهر، رئیس اداره آب وفاضلاب روستایی،رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان،رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان که تا کنون پاسخگوی سوالات مطرح شده شما همشهریان بوده اند این ماه دکتر شوکتی فرسرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میهمان سایت نسیم قائن خواهد بود.

همشهریان عزیز می توانند سوالات خودرا(سوالات عمومی)، در بخش نظرات سایت مطرح نمایند تا با مسئول مربوطه در میان گذاشته شود وپاسخ سوالات شما دریافت گردد.

ضمنا چنانچه بینندگان سایت  از دیگر مسئولین شهرستان نیز سوالی دارند می توانند در قسمت نظرات ویا تماس با ما سوالات خودرامطرح نمایندتا پاسخ سوالات از مسئولین دریافت شود.

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.