دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 132  |  
تاریخ انتشار : 6 آذر 1391 - 19:19
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی از افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب در این استان در 11 آذر‌ماه جاری خبر داد.

به گزارش نسیم قاین به نقل از فارس به نقل ، محمد مطهری‌فر اظهار کرد: هفتمین نمایشگاه کتاب خراسان‌جنوبی امسال در فضای یک‌هزار و 320 متری نمایشگاه بین‌المللی این استان برپا می‌شود.
وی از عرضه کتب دفاع مقدس با عنوان ادبیات پایداری، جنگ نرم، شبیخون فرهنگی، مهدویت و عفاف و حجاب به عنوان کتب حضرت زهرا(س) در این نمایشگاه و همچنین برگزاری نشست‌های تخصصی با حضور اساتید مشهور و مجرب خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی ادامه داد: در تهران از ناشران متقاضی حضور در این نمایشگاه توسط موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی، مجری برپایی اینگونه نمایشگاه‌ها ثبت‌نام می‌شود و ناشر شرکت‌کننده در نمایشگاه کتاب استان باید کتاب‌های خود را با تخفیف 20 درصد در اختیار خریداران قرار دهد و 20 درصد دیگر نیز از طریق خرید کارت کتاب به هم‌استانی‌ها عرضه می‌شود.
مطهری‌فر تصریح کرد: امسال بانک صادرات با استقرار 120 دستگاه کارت‌خوان و دو عدد خودپرداز در محل نمایشگاه اقدام به توزیع کارت الکترونیکی کتاب به مراجعه‌کنندگان می‌کند و علاقمندان به خرید کتاب باید با ارائه کارت ملی خود در غرفه ویژه بانک صادرات نسبت به تهیه کارت خرید کتاب اقدام کنند.
وی، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه را صبح شنبه 11 آذر‌ماه ساعت 9 صبح در محل نمایشگاه بین‌المللی بیرجند عنوان کرد و افزود: این نمایشگاه به مدت یک هفته برای بازدید عموم دایر است.
 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.