سیاسی

۲۲۰۰دانش آموز کلاس اولی وارد مدارس قاین شدند

به گزارش نسیم قائن ، در آستانه‌ی بازگشایی مدارس ضمن شورونشاط حاکم بر جامعه فعالیت و جنب و جوش در آموزش و پرورش نیز افزایش یافته است.
به همین مناسبت برآن شدیم تا گفتگویی با آصف رضایی مدیریت آموزش و پرورش قاینات داشته باشیم.
رضایی درگفتگوبا خبرنگار نسیم قاین با تشریح برنامه های این اداره در آستانه بازگشایی مدارس گفت: صبح امروز ۲۲۱۰کلاس اولی جشن شکوفه های خودرا در۱۵۲مدرسه شهرستان قاین آغاز کردند.
امروز نخستین روزی است که دانش آموزان پایه اول ، روز اول ورود به مدرسه را جشن گرفتند ، تا بدو ورود به این مکان همیشه در ذهن آنها باقی بماند.
وی افزود: امروز همزمان با سراسر کشور جشن شکوفه ها در مدارس ابتدایی وجشن جوانه ها در مدارس متوسطه دوره اول درشهرستان قاین نیز برگزار شد.
رضایی بابیان اینکه در سال تحصیلی جدید که همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس است برنامه هایی درمدارس برگزار خواهد شد افزود: درروز اول مهر با همراهی مسئولین در گلزار شهدا حاضر شده و پس از قرائت پیمان نامه برای شروع با نشاط سال تحصیلی در دبیرستان شاهد حضور می یابیم. در کنار آن برای شروع مطلوب‌تر سال تحصیلی و گرامی‌داشت هفته‌ی دفاع مقدس برنامه‌های متنوعی در مدارس تدارک دیده شده که با حضور مسئولین و خانواده های معظم شهداو ایثارگران در قالب پروژه‌ی مهراجرا خواهد شد.
آصف رضایی درپاسخ به این سوال خبرنگار ما که چند مدرسه درشهرستان قاین دوشیفت اداره می شوند گفت:دو مدرسه ابتدایی به صورت شیفتی اداره می شودو البته از کانال های مختلف از جمله خیرین و اداره‌ی کل نوسازی موضوع در حال پیگیری است وامیدوارم که هرچه سریعتر با کمک خیرین بزرگوارمدرسه ساز بتوانیم فضاهای اموزشی یمان را افزایش دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا