سیاسی

۲ هزا رو ۱۱۱نفر تاکنون در قاین به کرونا مبتلا شده اند/ثبت ۸۴ فوتی تا کنون

به گزارش نسیم قائن ، دکتر حمیدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان قاین در بیست و هشتمین جلسه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان قاین ضمن تقدیر و تشکر از نیروهای بسیجی که در اجرای طرح شهید سلیمانی همکاری ویژه ای دارند گفت: با همکاری بسیار خوب مردم خوشبختانه میزان مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان کاهش داشته است و باید این شرایط حفظ شود ومردم هم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
وی به شلوعی پنج شنبه بازار و آرامستان ها اشاره کرد و گفت: متاسفانه در پنج شنبه بازار پروتکل ها رعایت نمی شود و آرامستان ها هم بسیار شلوغ است.
حمیدی با ارائه آماری از مبتلایان به کرونا از اسفند سال گذشته تاکنون گفت: ۲ هزار ۱۱۱ نفر تاکنون مبتلا شده اند که از این تعداد ۱۱۵۳ نفر مردو ۹۵۸ نفر زن بوده اند
وی افزود» ۸۴ نفر از هموطنان ماهم دراین مدت فوت کرده اند.
حمیدی از غربالگری ۱۶ هزار خانوار در طرح شهید سلیمانی خبر داد و گفت: ۱۵ هزار نفر نیز آموزش های لازم را توسط نیروهای بسیجی و همکاران شبکه بهداشت و درمان ما از آغاز طرح شهید سلیمانی فرا گرفته اند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان قاین در بخش پایانی سخنان خود با تبریک روز پرستار گفت: ۲۷۰ پرستار در شهرستان قاینات فعالیت می کنند گفت:از این تعداد ۲۰۰ نفر بالینی و ۷۰ نفر پشتیبانی هستند.
وی از ابتلای ۷۰ پرستار و ۷ پزشک عمومی و متخصص به کرونا در شهرستان قاینات خبر داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا