سیاسی

کشف بیش از ۸۰۰۰هزار نخ سیگار قاچاق در قاین

به گزارش نسیم قائن ، سرگرد محمد علی علی آبادی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با قاچاق کالاهای ممنوعه و دخانی، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان قاینات در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک واحد صنفی در امر تهیه و توزیع سیگار قاچاق، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی ادامه داد: اکیپی مشترک از کمیته مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان با استفاده از تحقیقات گسترده و اقدامات اطلاعاتی پس از شناسایی محلی دپوی سیگارهای قاچاق با هماهنگی قضایی و پس از ورود به این واحد صنفی موفق به کشف هشت هزار و ۱۲۰ نخ انواع سیگار قاچاق(از نوع ۳۳۲۰نخ سیگار اسی آبی و تعداد۱۴۰۰نخ سیگار اسی سبز و تعداد۳۴۰۰ نخ سیگار سیما) و دستگیری یک نفر در این رابطه شدند.
این مسئول انتظامی بیان داشت: کالاهای مکشوفه تحویل سازمان اموال تملیکی استان گردید و همچنین متهم به مراجع قضایی معرفی شد.
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قاینات خاطر نشان کرد: هدف از مبارزه با قاچاق احقاق حقوق مردم است و ماموران انتظامی این شهرستان تمام توان خود را به کار می گیرند تا از ورود هر گونه کالای قاچاق و مواد مخدر به شهرستان جلوگیری کرده و برخورد با قانون شکنان از اولویت های مهم پلیس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا