سیاسی

هفته وحدت بهترین فرصت برای ترویج همبستگی بین مسلمانان

حجت‌الاسلام احمد علیپور مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین درگفتگوبا خبرنگارنسیم قائن با بیان اینکه هفته وحدت بهترین فرصت برای ترویج همبستگی بین مسلمانان است، گفت: هفته وحدت نمادی از گره خوردن و تحکیم ارتباط بین مسلمانان و رابطه برادری بین آنهاست ووجود مبارک رسول گرامی اسلام(ص) مایه مباهات و افتخار برای تمامی مسلمانان و موجب بشارت و رحمت برای تمامی انسانها است.
وی افزود: هفته وحدت یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است وپیروزی انقلاب اسلامی مرهون وحدت و همدلی بین مردم است.
حجت‌الاسلام علیپور تصریح کرد: امروز آنچه موجب خوف سپاه کفر دشمنان بشریت شده است وحدت و یکی شدن امت‌های اسلامی است لذا تمام تلاش خود را به‌منظور ایجاد اختلاف بین آنها به کار می‌گیرند.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین بااشاره به برگزاری مراسمات وجشن های مردمی در هفته وحدت گفت:جشن های میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در مساجد و هیئتهای مذهبی با محوریت روحانیون مستقر و طرح هجرت برگزار خواهد شد.
وی افزود: برنامه های ویژه ای از قبیل مولودی خوانی و برگزاری مسابقه با موضوع شخصیت شناسی پیامبر (ص) وهفته وحدت بین نوجوانان و جوانان و سخنرانی پیرامون شخصیت حضرت محمد(ص) و لزوم وحدت مسلمانان در این شهرستان نیزبرگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام علیپور با توجه به اهمیت برپایی هر چه با شکوه تر این جشن ها تاکید و بیان نمود: امروز مسلمانان و پیروان مذاهب اسلامی باید وحدت خود را حفظ کنند، منظور از وحدت مسلمانان این است که همه مسلمانان با وجود دیدگاه ها و سلیقه های متفاوت در برابر دشمنان مشترک یکدست و هماهنگ و منسجم عمل کنند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا