سیاسی

مراسم ۹ دی با سخنرانی حجت‌ الاسلام‌ ماندگاری در قاین برگزار می‌شود

به گزارش نسیم قائن ، جلسه برنامه ریزی گرامیداشت۹دی در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی قاین برگزار شد.
دراین جلسه حجت الاسلام احمد علی پور مسئول شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی قاین با اشاره به اتفاقات سال۸۸گفت:درسال ۸۸عده ای از افرادی که بصیرت وآگاهی زیادی نداشتند اتفاقاتی را رقم زدند که مقام معظم رهبری در یکی از خطبه های نمازجمعه شکایت این افراد رابه امام زمان(عج)می کند.
وی افزود:دلیل اصلی فتنه ۸۸بی بصیرتی عده ای از افراد خاص بود که خوشبختانه با آگاهی مردم وحضوربه موقع ورهبری مقام عظمای ولایت نقش برآب شدوحال عده ای با بیان اینکه این اتفاقات یک حادثه بوده است میخواهندکه فتنه۸۸ به فراموشی سپرده شوددرصورتی که این اتفاقات فراموش شدنی نیست.
حجت الاسلام علی پوراظهارداشت:با توجه به برنامه ریزی های انجام شده مراسم ویژه ۹دی روزچهارشنبه ساعت۹و۳۰صبح در مصلی نماز جمعه قاین برگزارخواهدشدومسئولین ادارات شهرستان نیز با دعوت از نیروهای زیرمجموعه دراین مراسم در کنار سایر اقشار شهرستان نیز حضور پررنگی خواهندداشت.
سرهنگ حمیدرضابرات زاده فرمانده سپاه ناحیه قاین نیز دراین جلسه با تشکر از مسئولین شرکت کننده درجلسه برنامه ریزی ۹دی گفت: این روز به عنوان یک روز شگفت انگیز وتاریخی به ثبت رسید ومردم طومار فتنه را با حضورخوددر هم شکستند.
وی بیان داشت: با توجه به نامگذاری این روز به نام روز بصیرت هرساله مراسم ویژه ای در کشوربرگزار می شود وبراساس برنامه ریزی های صورت گرفته نیز برنامه محوری در شهرستان قاین صبح روز چهارشنبه ۹دی ماه در مصلی قاین با حضورحجت الاسلام مهدی ماندگاری از چهره های برجسته وسخنرانان کشوری در قاین برگزار خواهدشد.
فرمانده سپاه قاین گفت: مردم شهرستان قاین در همه برنامه های ملی وفرهنگی ومذهبی حضور چشم گیروفعالی داشته اندواین نشان از پایبندی مردم شهرستان به ولایت وارزش هاونظام جمهوری اسلامی ایران است ودر۹دی هم یکبار دیگر با این حضورشان این ولایت پذیری را ثابت خواهندکرد.
برات زاده از برگزاری دونشست بصیرتی سه شنبه شب وپنج شنبه صبح با حضور سخنرانان کشوری درقاین خبرداد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا