سیاسی

ماه رمضان فرصت مناسبی برای استغفارکردن وتوبه کردن است

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قاین درخطبه های این هفته نماز جمعه قاین ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان ودعوت به تقوای الهی گفت: رمضان ماه برکت ورحمت خداوند است وخداوند دراین ماه توجه ویژه ای به انسان می نماید
وی افزود: ماه رمضان،ماه مغفرت است وخداوند گناهان انسان را می بخشد واین ماه فرصت بسیار مناسبی برای استغفارکردن وتوبه کردن است.
وی اظهارداشت: انسان بارها به گناه آلوده شده است پس این فرصت را غنیمت می شماریم ودراین ماه پرفیض وبرکت استغفار می کنیم واز خداوند می خواهیم که گناهان ما را ببخشد.
خطیب جمعه قاین درخطبه دوم نمازجمعه با اشاره به شهادت دکتر چمران در سی ویکم خرداد ۱۳۶۰گفت: دکتر چمران خودرا فدای اسلام وانقلاب کرد وعهد وپیمانی را که با خدابسته بود به درستی ادا نمود واین شهدا باید الگوی جوانان ما دراین برهه از زمان باشند.
حجت الاسلام اصفهانی درادامه خطبه های نمازجمعه بااشاره به جنایات آل سعود در یمن گفت: جنایاتی که رژیم کودک کش سعودی در یمن انجام می دهد نمونه هایی از جنایاتی است که دست نشان دهنده های آمریکا تکرار می کنند .
وی افزود:آمریکا مدعی است که میخواهد دموکراتی رادرجهان اجرایی کند وهمین آمریکا جنایات مختلفی را درجهان انجام می دهدکه نمونه های آن رادریمن توسط آل سعود دست نشان دهنده آمریکا می بینم.
حجت الاسلام اصفهانی گفت: آل سعود دست نشان دهنده همین آمریکاست که بی امنی را دریمن به وجود آورده است ،رژیم پست سعود خودرا خادم الحرمین میداند آنگاه کودک کشی وآدم کشی را راه انداخته است .
خطیب جمعه قاین افزود:آمریکا خودرا نشان داده است واینکه کسانی مدعی هستند که رابطه باآمریکا برقرارشود بدانند که اگر کشورمابخواهد به دست آمریکایی ها بیفتد وقدرتی برمردم داشته باشندیکی از نتایج این سلطه وضعیتی همانند یمن ودیگر کشورهای مسلمان خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا