سیاسی

علی دایی حق دارد ناراحت شود/ در حق او کوتاهی کردیم

به گزارش نسیم قائن ، محمدرضا حاجی بیگی درباره احتمال کسر امتیاز از پرسپولیس به دلیل شکایت گابریل و آنتونی گولچ بازیکنان اسبق پرسپولیس گفت: متاسفانه با پرونده های حقوقی این‌چنینی روبرو هستیم و نمی توانیم بگوییم مشکلی وجود نداشته است. در جلسات هیات مدیره، مباحث جدی هم درباره این شکایات داشتیم. دیگر مطمئن باشید خبری از قراردادهایی که برای پرسپولیس دردسرساز می شود نخواهد بود. درباره پرونده های این دو بازیکن هم اقدامات لازم انجام شده است و فکر می کنم مشکل خاصی نداشته باشیم.
وی درباره طلب سه و نیم میلیارد تومانی علی دایی از پرسپولیس نیز تصریح کرد: در ابتدا باید بگویم حیف است اسطوره های بزرگی همچون علی دایی از باشگاه پرسپولیس دلخور شوند. باید شان و منزلت چنین افرادی را نگه داریم تا بتوانیم آنها که شناسنامه فوتبال ایران محسوب می شوند را به عنوان یک برند معرفی کنیم. دایی حق دارد ناراحت باشد.
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: نمی دانم چرا زمانی که آقای دایی رسما نامه نوشت و اعلام کرد به احترام نام پرسپولیس و هوادارانش تنها می خواهد پول مالیات قراردادش را بگیرد، این کار انجام نشد. ما در جلسه هیات مدیره هم برای تامین ۱۱۰ میلیون تومانی برای واریز به حساب آقای دایی مصوبه هم داشتیم. این کار را در دستور کار هیات مدیره هم قرار دادیم اما واقعا نمی دانم چرا همین مبلغ ناچیز در مقابل سه و نیم میلیارد تومان پرداخت نشد تا کار به اینجا بکشد.
حاجی بیگی در پایان گفت: در قبال دایی کوتاهی شد و باید هرچه زودتر پای میز مذاکره با او بنشینیم. با طبع و منش دایی مطمئن هستم که اجازه نمی دهد برای پرسپولیس در چنین روزهایی مشکلات بزرگتری پیش بیاید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا