سیاسی

زیربار زور نمی رویم/ مرگ بر آمریکا حذف نشدنی است

به گزارش نسیم قائن ،نزاردانشجوی دانشگاه پردیس امام سجاد(ع)بیرجند در گفتگو با خبرنگار اجتماعی نسیم قاین درخصوص حذف شعار مرگ برآمریکا در کشورگفت:برخی تصور می کنند که شعار مرگ برآمریکا باید حذف شود در صورتی این اشتباه است چراکه آمریکا دشمن مابوده وهست.
وی گفت:آمریکا حتی در مذاکرات هسته ای هم خوبی برای ما نمی خواهد وهدفش این بوده است که زیرسلطه اوباشیم وفقط به فکر منافع خودش است وما هم زیر بار زور نمی رویم وشعار مرگ برآمریکا نشانه زیربار زور نرفتن است.
نزار درادامه گفت: مابایدبیدار باشیم هرچیزی رو سرسری قبول نکنیم. تحقیق کنیم و پیگیر و پیرو سخنان رهبر باشیم
خانم نزار در بخش دیگری از سخنانش در باره خواسته های رهبری از نسل جوان کشور گفت:یکی از خواسته های رهبری این است که جلوی تهاجمات فرهنگی گرفته شود ودراین زمینه می توان با اجرای برنامه های فرهنگی با کمک ارگانهای مرتبط از جمله دانشگاهها،حوزه های علمیه ،بسیج وحتی دربسیاری از ادارات با اجرای طرح ها وبرنامه های مناسب جلوی تهاجم فرهنگی راگرفت.
وی در خصوص وظیفه یک دانشجو دربرابر تهاجمات فرهنگی دشمن گفت:دشمن از طریق مختلف میخواهد جوانان ما را به سمت وسوی غرب ببرد ویکی از ابزارهایی که دشمن از آن سواستفاده میکندهمین شبکه های اجتماعی است که ما باید آگاه باشیم ودرباره محاسن ومعایب این شبکه ها اطلاعات کافی داشته باشیم که قطعا معایب این شبکه ها از محاسنش بیشتر است.
این دانشجوی تربیت معلم بیرجند می گوید :دشمنان ممکن است از طریق کتاب هم بخواهند سواستفاده کنند و باید در انتخاب کتاب ها هم دقت کرد .
حسینی کاخکی از دیگر دانشجویان دانشگاه فرهنگیان بیرجند نیز اظهارداشت: حذف شعار مرگ برآمریکا کاملا اشتباه است.
وی افزود:آمریکا به عنوان شیطان بزرگ باید همیشه مورد لعن و نفرین مسلمانان قراربگیرد.
به گفته این دانشجو تهذیب نفس،هوشیاری و بیداری در رابطه با مسایل سیاسی روز از خواسته های رهبر انقلاب از قشر جوان وبخصوص دانشجویان است
وی یکی از راههای تهاجم فرهنگی دشمن را شبکه های مجازی دانست وگفت: ما باید از شبکه های اجتماعی درست استفاده کنیم وبه گروه های متفاوت با افکارمان ورود پیدا نکنیم
خانم حسینی ادامه داد:حجاب اسلامی هم مقوله ی مهمی است که نباید از آن غافل شد.
امربه معروف و نهی از منکر داشته باشیم و نماز را به عنوان مهمترین فریضه ی الهی کوچک نشماریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا