سیاسی

دستگیری باند سرقت از طلافروشی قاین در سرایان

به گزارش نسیم قائن ، سردار”مجید شجاع”در تشریح این خبر گفت:با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت از یک طلافروشی در شهرستان”قاین”،بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی افزود:مأموران با تشکیل چند تیم عملیاتی از کارآگاهان زبده و باتجربه تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرده و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و انتظامی و با تلاش شبانه روزی پی بردند تبهکاران پس از سرقت طلاجات از قاین به مقصد شهرستان سرایان متواری شده اند که بلافاصله دستور توقف خودرو سارقان به مأموران انتظامی شهرستان سرایان اعلام شد.
سردار شجاع تصریح کرد:مأموران هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه سواری پراید با شش نفر سرنشین مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی اظهار داشت:مأموران با استعلام به دست آمده دریافتند که خودرو متعلق به سارقان طلافروشی می باشد که بلافاصله متهمان دستگیر شدند و در بازرسی از خودرو طلاجات سرقتی و ۱۰ کیلو پسته که از مغازه خواربار فروشی سرقت کرده بودند،کشف شد.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه سارقان به جرم مرتکب شده اعتراف کردند اظهار داشت:در این رابطه یک دستگاه خودرو توقیف و شش متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا