سیاسی

حقوق بشر آمریکایی یعنی حمایت از قتل و عام مردم مظلوم و بی دفاع

دکتر مجید عبدالرزاق نژاد هادی برتر سیاسی کشوری در گفتگو با خبرنگارنسیم قائن با اشاره به منشور حقوق بشر آمریکایی گفت: حقوق بشر آمریکایی یعنی تقدیر و اهدای مدال شجاعت ویلیام راجرز فرمانده ناو یواس اس وینسنس این کشور که در حمله موشکی به هواپیمای مسافربری ایران که باعث شهادت ۲۹۰ انسان بی گناه شد.
وی افزود: در منطق حقوق بشر آمریکایی، بمباران اتمی ملت هایی که می خواهند مستقل باشند توجیه داشته و قتل و عام ۲۲۰ هزار نفری شهروندان غیرنظامی شهرهای هیروشیما و ناگازاکی را حق دفاع از خود می داند ولی جریان های مقاومت را که به منظور دفاع از اولیه ترین حقوق ملت های مظلوم خود در برابر اشغال گران صهیونیستی به پاخواسته اند را تروریست می خواند.
عبدالرزاق ادامه داد:در این منشور، تروریست هایی که منافع آنها را تامین می کنند حتی اگر انسانها را در ملع عام گردن بزنند و یا در آتش زنده زنده بسوزانند و یا یک کودک ۱۳ ساله را ذبح کنند باز هم تروریست خوب هستند.
وی افزود:حقوق بشرآمریکایی یعنی یک روز حمایت از قتل و عام مردم مظلوم سردشت در بمباران شیمیایی رژیم صدام و یک روز حمله و اشغال عراق به بهانه داشتن صلاح شیمیایی.
عضو هیئت علمی دانشگاه بزرگمهر بیان داشت: حقوق بشر آمریکایی یعنی حمایت از رژیم آل سعود به منظور نشستن بر کرسی ریاست پنل حقوق زنان سازمان ملل در حالی که این رژیم سلطنتی در کشور عربستان ناقض ترین اعمال در حق شهروندان خود و به طور خاص نسبت به زنان روا داشته و زنان در این کشور نه اجازه رای دادن، نه اجازه رانندگی، نه اجازه افتتاح حساب بانکی را داشته و از ابتدایی ترین حقوق اجتماعی محروم هستند.
در حقوق بشر آمریکایی درحالی حمله به برج های دوقلو را محکوم و به بهانه آن به کشورهای افغانستان و عراق حمله و ضمن اشغال این کشورها باعث قتل و عام هزاران شهروند بی گناه می شود که با رژیم آل سعود به عنوان عامل اصلی این حمله ها تروریستی صمیمانه ترین روابط را برقرار کرده و با سردمداران خبیث آن به رقص شمشیر می پردازد.
وی اظهارکرد،حقوق بشر آمریکایی یعنی حمایت از قتل و عام مردم مظلوم و بی دفاع یمن توسط رژیم کودک کش آل سعود و خادم رژیم جنایتکاری اشغالگر صهیونیستی بودن.
عضو هیات علمی دانشگاه بزرگمهر قائنات و مسئول بسیج اساتید این دانشگاه افزود: حقوق بشر آمریکایی یعنی نه تنها انسانها در کل دنیا طبقه بندی شوند بلکه شهروندان در درون ایالات متحده نیز برای بهره برداری در مسیر اهداف نظام سلطه گروه بندی شده باشند.
این هادی سیاسی بیان داشت: حقوق بشرآمریکایی یعنی در حالی منادی دفاع از حق رای مردم در تعیین سرنوشت کشورهای خود بودن که خود جدی ترین تهدید برای ملت های مستقل بوده و به گواه اسناد خارج شده از طبقه بندی سازمان های اطلاعاتی این کشور نقش اصلی در سرنگونی دولت های متعدد مردمی در کشورهای مستقل داشته و حامی اصلی انقلاب های مخملی و اختشاشات ویرانگر درون نظام های مختلف بوده است.
رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان قاین تصریح کرد؛ از نگاه آمریکا و نظام سلطه هرکسی که منافع آنها را تامین کند حافظ حقوق بشر و هرکسی که منافع آنان را زیرسوال و یا تهدید نماید ناقض حقوق بشر است گویی بشر یعنی فقط آمریکا و حقوق بشر یعنی فقط حقوق آمریکا. از منظر این نظام مستکبر، حفظ و دفاع از رجوی ها، ریگی ها و طرفداران جریانهای معاند که دستشان به خون مردم بیگانه فراوانی آغشته است یعنی تحقق حقوق بشر و دفاع انسانهای آزاده یی همچون سید حسن نصرالله، شیخ زکزاکی، عبدالملک حوثی و حاج قاسم سلیمانی و کلیه سرداران و فرماندهان مومن سپاه و ارتش از مظلومین جهان و تمامیت ارضی کشور یعنی نقض حقوق بشر.
وی افزود: جالب است که ورود به عمیق ترین لایه های حریم خصوصی کلیه انسانها از طریق شبکه های اجتماعی، گوشی های هوشمند و فضای مجازی از منظر آمریکا و مدعیان حقوق بشر توسعه فناوری اطلاعات قلمداد می شود ولی تذکر آمرین امربه معروف و نهی از منکر به منظور جلوگیری از ترویج بی بند و باری در جامعه نقض حقوق بشر است.
عبدالرزاق گفت: توهین به اعتقادات و باورهای ادیان مختلف و بطور خاص توهین به پیامبر خاتم (ص) را از مصادیق آزادی بیان می دانند ولی طرح سوال در مورد چیستی و چگونگی تحقق هولوکاست و آنچه که به تعبیر آنها در اردوگاه های داخائو و آشویتس رخ داده را آزادی بیان قلمداد نکرده و یا جلوگیری از تبلیغ فرق ظاله یی همچون بهایت و وهابیت را ناقض حقوق بشر می دانند.
عضو هیئت علمی دانشگاه بزرگمهر قائنات ادامه داد: حقوق بشرآمریکایی منافعش را در به استیصال گرفتن و برده گی مردم می دانند و فرقی نمی کند که مردمان خودشان باشند ویا مردمان سایر کشورها. آنها با بهره گیری از مفاهیم کلیدی دین مبین اسلام و سایر ادیان آسمانی همچون دفاع از مظلوم و وجود حقوق برابر برای تمامی انسانها از هر رنگ و نژاد و مذهبی آسمانی که باشند در جهت تحقق منافع نامشروع خود با بهره گیری از قدرت رسانه ای که در اختیار دارند اینطور قلمداد می نمایند که تنها آنها منجی و منادی حقوق انسانها هستند در حالیکه این بزرگترین دروغ هزاره سوم است.
دکتر عبدالرزاق نژاد با اشاره به برخی از حمایتها از دورن کشور از مدعیان حقوق بشرآمریکایی گفت: حقوق بشر آمریکایی یعنی حفظ منافع آمریکای و استفاده ابزاری از مفهوم تعالی حقوق بشر که استارت آن از اتاق های فکر این کشور و نظام سلطه می خورد و متاسفانه در درون کشور ما یک عده ای محدود آن ها را همراهی می کنند. این همراهی در بسیار از موارد برخواسته از استضعاف تحلیلی و فقر بصیرتی ایشان بوده و در برخی از موارد متاسفانه ظن تعمدی و آگاهانه بودن این همراهی به ذهن خطور می کند. یکی از این موارد موضوع مجازات جنایتکاران گروهک تروریستی منافقین که باعث ترور و شهادت بیش از ۱۷ هزار انسان بیگناه در دهه اول انقلاب شده بودند که متاسفانه برخی در درون کشور با گذشت بیش از دو دهه از آن اتفاقات تلخ به صورت هماهنگ در چهارچوب حقوق بشر آمریکایی به اعتراض نسبت به مجازات این جنابتکاران پرداخته و حتی آنقدر در بستر جامعه این گفتمان خود را ترویج و گسترش دادند که به ابزاری برای تخریب های انتخاباتی نیز تبدیل کردند و کار را به جایی رساندند که مقام عظمای ولایت در تذکری بسیار مهم فرمودند که مراقب باشیم تا در دهه شصت جای شهید و جلاد عوض نشود.
وی در پایان افزود: جای افسوس دارد که در درون کشور عده ای با این شیپور های توخالی همراه می شوند و زمانی که تریبون به دست می گیرند، در راستای منافع نظام سلطه و ترویج حقوق بشر آمریکایی حرف می زنند. بعنوان آخرین کلام و در گرماگرم به میان کشیدن گزینشی و منقطع سخنان مولایمان امیرمومنان حضرت علی (ع) جادارد به این روایت از ایشان اشاره کرده و صحبتم را به پایان برسانم که فرمودند: کسی که به هنگام یاری ولی (رهبر خود) بخوابد با لگد دشمن از خواب بیدار خواهد شد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا