سیاسی

جلسه برنامه ریزی مراسم ۱۲ بهمن در شهرستان قاینات برگزار شد

به گزارش نسیم قائن ، جلسه برنامه ریزی مراسم گرامیداشت ۱۲ بهمن ظهر امروز در اداره تبلیغات اسلامی قاین برگزار شد .
حجت الاسلام احمد علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین در این جلسه با بیان این که هرآنچه که ما داریم از انقلاب و نظام است وهستی ما به برکت وجود انقلاب است گفت: این ایام بهترین فرصت برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین گفت: عزت و سربلندی که امام خمینی به مردم هدیه کرد باعث شد امروز با اقتدار در مسیر پیشرفت و توسعه کشور در همه زمینه ها گام برداریم.
وی درادامه بااشاره به ایام شهادت حضرت زهرا(س)و تقارن آن با ایام الله دهه فجر گفت: در برنامه های دهه فجر به گونه ای برنامه ریزی شده است که شان فاطمیه هم رعایت شود و برنامه هایی ارائه شود که باعث تقویت نظام مقدس جمهوری اسلام گردد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قاین با اشاره به برنامه های روز ۱۲ بهمن گفت: درصبح روز ۱۲ بهمن شورای اداری شهرستان دیداری با امام جمعه قاین خواهند داشت و سپس تمثال ۵ شهید انقلاب شهرستان قاین در چهار راه شهدا گلباران خواهد شد .
علیپور ادامه داد: در ادامه برنامه های این روز ،ویژه برنامه مراسم ورود امام خمینی(ره) به میهن در میدان امام خمینی(ره) با حضور مسئولین شهرستان و با اجرای سرود همگانی و سخنرانی فرماندار شهرستان و همچنین گلباران تمثال امام خمینی(ره) اجرا خواهد شد .
وی از برگزاری مراسم غبار روبی گلزار شهدای گمنام جبل النور خبر داد وگفت: این مراسم نیز در روز ۱۲ بهمن با حضور مسئولین برگزار خواهد شد .
حجت الاسلام علیپور به نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس شهرستان در روز ۱۴ بهمن اشاره کرد وگفت: این مراسم به صورت نمادین در دبیرستان فرزانگان قاین برگزار خواهد شد .
دراین جلسه هریک از اعضاء به بیان دیدگاهها و نظرات خود در خصوص چگونگی روند اجرای برنامه های روز ۱۲ بهمن پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا