سیاسی

جامعه عمل پوشیدن به ندای رهبری دراقتصادمقاومتی شکست دیگری برای آمریکاست

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه شهر اسفدن در خطبه های این هفته نماز جمعه اسفدن با سفارش مردم به تقوای الهی وبا تقدیر وتشکر از مسئولین ومردم که دراین ایام نسبت به آذین بندی شهر اقدام نموده اندگفت: برگزاری مراسمات ملی ومذهبی باید در شان ائمه ما باشد.
عبدالهی با اشاره به سالروز وفات حضرت زینب(س)درروز۱۵ماه رجب گفت:قطعا اگر صبروبردباری حضرت زینب در کربلا نبود این واقعه بزرگ تاریخی نشرداده نمی شد.
امام جمعه اسفدن درادامه به سالگرد شکست آمریکا در صحرای طبس در ۵اردیبهشت ماه سال۵۹اشاره کردوگفت:این شکست یادآورشکست سپاه ابرهه به وسیله سنگ ریزه ها وپرندگان در مکه است که به عام الفیل معروف شد وهمچنین یاداور شکست بتان لات وهبل در فتح مکه است.
وی بااشاره به سخنی از امام خمینی(ره)که فرموده است:آن بت بزرگی که ملت ها از آمریکاتراشیده بودند درهم شکسته شد وبراساس آیات قرآن اگر قیام برای خدا باشد نصرت الی اورا پشتیبانی می کند.
خطیب جمعه اسفدن درادامه گفت:به همت شما ملت ایران امریکا شکست های زیادی را به خاطردارد وروز به روز برشکست های اوافزوده می شود.
وی با اشاره به برخی از شکست هایی که آمریکا از ملت ایران خورده است گفت:شکست در نگهداشتن نوکرش محمدرضا پهلوی،شکست در تسخیرلانه جاسوسی امریکا،شکست درحمله نظامی درصحرای طبس،شکست درتحریم هایی که برعلیه ایران داشت،شکست درمباحث هسته ای،شکست در فتنه۸۸،وبسیاری از شکست های پی درپی که به ان اضافه می شود واین شکست های داغ را باید آمریکابا خود به گورببرد .
حجت الاسلام عبدالهی اظهارداشت: امروز اگر خواسته باشیم شکست دیگری به این شکست های دشمن اضافه کنیم باید به ندای رهبرفرزانه انقلاب در اجرایی کردن اقتصادمقاومتی جامعه عمل بپوشانیم وجلوی نفوذ دشمن وجنگ نرم دشمن را بگیریم.
خطیب جمعه اسفدن با اشاره به ۹اردیبهشت وروز شوراها گفت:یکی از وظایف شورا رسیدگی به حل مشکلات مردم است وباید بین اعضای شورا وشهردار هماهنگی های لازم درجهت حل مشکلات مردم وجود داشته باشد وآنچه قران هم در موردشورا ومشورت کردن به ان اشاره شده را مدنظرداشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا