سیاسی

توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان قاین از روز شنبه

به گزارش نسیم قائن ، ستاد اجرایی رزمایش مواسات وکمک مومنانه شهرستان قاینات با حضور اعضای این ستاد به منظور هماهنگی و توزیع عادلانه کمک های مردمی تشکیل جلسه داد.
دراین جلسه که صبح امروز در محل حسینیه ثارالله سپاه قاین برگزار شد ،هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات با بیان این که هدف همه در امر خد مت رسانی، رعایت عدالت در توزیع کمک های مردمی در بین نیازمندان است از کلیه نهاد ها و موسسات خیریه خواست تا به منظور یکپارچه سازی با هماهنگی کمیته امداد تقاطع گیری افراد نیازمند انجام شود و کمک ها به صورت منسجم در بین نیازمندان توزیع گردد.
وی ادامه داد: باید با یک حرکت خوب و منسجم ودر یک جبهه واحد رزمایش گسترده مواسات را رقم بزنیم.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات با بیان این که اولین مرحله توزیع کمک مومنانه از روز شنبه آغاز خواهد شد گفت: در مرحله اول ۱۰۰۰ بسته سبد غذایی که با همت مردم و خیرین تهیه شده است ، بر اساس لیست های شناسایی شده توزیع خواهد شد .
هزاری با تاکید بر این که نحوه توزیع به گونه ای خواهد بود که کرامت انسانی افراد حفظ شود گفت: کمک های تهیه شده در اختیار پایگاههای بسیج،موسسات خیریه،هیئات مذهبی و سایر نهاد های حمایتی قرار خواهد گرفت تا بر اساس شناسایی انجام شده در بین افراد توزیع گردد.
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین و رئیس ستاد اجرایی رزمایش مواسات شهرستان قاینات نیز با تاکید بر حفظ کرامت انسانی نیازمندان گفت: انسان هایی که معتقد به خدا و شب اول قبر وحساب و کتاب هستند در عالم عینی هم حماسه هایی را خلق می کنند که باید این حماسه ها به رخ جهانیان کشیده شود.
وی با تاکید بر این که نحوه توزیع به گونه ای باشد که کرامت انسانی خانواده ها حفظ شودگفت: اما به گونه ای باید کمک های جمع آوری شده مردمی و ارائه خدمات بعد از پایان کرونا به تصویر کشیده شود که جهانیان بدانند در بین مردم ما و مسلمانان همدلی موج می زند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا