سیاسی

تلاش مسئولین برای جذب اعتبارات بیشتر شود/ مدیریت، یعنی کار کردن در شرایط سخت

به گزارش نسیم قائن ، کریمی فرماندارقاینات شب گذشته در شورای اداری شهرستان ، با اشاره به اینکه یکی از مهمترین سرمایه های اجتماعی ما، مردم هستند؛تأکید کرد: توجه و تکریم ارباب رجوع و پیگیری مطالبات آنان باید بطور جد بیش از پیش در دستور کار مدیران دستگاه های اجرایی قرار بگیرد.
وی در ادامه،اظهار داشت: مدیریت، یعنی کار کردن در شرایط سخت، تلاش در سطح عالی، فراتر از استاندارد های جاری کار کردن، فراتر از انتظارات رفتار نمودن و در مسیر پیشرفت هرورز بهتر از قبل عمل کردن است و لذا برای عالی بودن قبل از هر چیز باید ارزش های عالی و بزرگ داشته باشیم.
کریمی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین سیاست های دولت تدبیر و امید، بحث ایجاد و حفظ اشتغال پایدار است، خاطرنشان کرد: کشور ما با یک جنگ تمام عیار اقتصادی روبرو است که بایستی تمامی بخش های کشور با راهبرد ایستادگی، مقاومت، خلاقیت و تلاش شبانه روزی هوشمندانه با ایجاد یک حس مشترک، همه ظرفیت های بالقوه را بالفعل درآورند.
وی خاطرنشان کرد:همه ما نخبگان، دانشگاهیان، علاقه مندان، امروز درد های مشترکی داریم که راه درمان آن مشارکت همگانی است و باید به ایجاد امید واقعی در مردم کمک کنیم ، تا مردم باور کنند که مدیران در کنارشان هستند.
کریمی خطاب به مدیران، تأکید کرد: مهمترین وظیفه ما مسئولین در شرایط کنونی، تولید برنامه های بانشاط، امید دادن به مردم، آگاهی و حفاظت و صیانت از سرمایه های اجتماعی بزرگ کشور با همدلی، همبستگی و اعتماد بین مردم و مسئولین است.
وی با تاکید بر همکاری مسئولین با مردم گفت: برای پاسخ استعلامات حدقل ۱۵ روز زمان دارید و بعد از آن هیچ کوتاهی از مدیران پذیرفته نخواهد شد .
فرماندار قاین به پیگیری جذب اعتبارات از سوی مسئولین اشاره کرد و گفت: مدیران باید با توجه به شرایط موجود نهایت سعی و تلاش خود را برای جذب اعتبارات داشته باشند.
وی به پیگیری های صورت گرفته در سطح کشوری برای بررسی مشکلات شهرستان اشاره کرد و گفت: طی جلسات متعدد در تهران با برگزاری جلسات مشترک با نماینده و مسئولین مربوطه برخی از مسائل و مشکلات شهرستان مطرح و قول هایی نیز داده شده است و امیدواریم که مسائل مطرح شده به نتیجه مطلوبی برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا