سیاسی

برگزاری همایش یادمطهر در شهرستان قاین +تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام مرادی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه قاین دراین مراسم ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهداءوبه خصوص شهید مطهری گفت:شهید مطهری مرزبان بزرگ دین اسلام است واین مراسمات برای ادای حق بزرگی است که این شهید بزرگواربرگردن ما داردوامیدواریم که پیروراه این شهید عزیز باشیم.
وی افزود: ایام شهادت شهید مطهری به نام هفته عقیدتی سیاسی معرفی شده است که بسیارنامگذاری زیبایی است وقطعا باید ایام شهادت چنین شهیدی باید به نام هفته عقیدتی سیاسی درسپاه وبسیج باشد.
حجت الاسلام مردای اظهارداشت:یکی از ابتکارات امام خمینی(ره)درسپاه مجموعه عقیدتی سیاسی بود وسپاهی که به عنوان حافظ انقلاب ودستاوردهای انقلاب است ،قطعا خودش باید از بُعد عقیدتی وسیاسی حفظ شودتابتواند یک انقلاب ونظامی را حفظ کند وبه حق یکی از تدابیر بسیار زیباوالهی حضرت امام مجموعه نمایندگی ولی فقیه درسپاه بود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه با اشاره به برخی از محورها وبرنامه هایی که دراین مجموعه صورت می گیرد گفت: آن چیزی که سپاه را درعرصه های مختلف نمونه کرده است بُعد معنوی وعقیدتی سپاه است واینکه شاهد خلق آثاری از ایثارگری وشگفتی سپاه در نقاطی همچون سوریه وعراق و.. هستیم بعد معنوی وعقیدتی سپاه است واین معنویت ها ورفاقت ها وروح سرشار ازمعنویت باعث شده است که سپاه درجاهای مختلف ومحورهای مختلف بدرخشد.
درپایان مراسم از تعدای از هادیان ومربیان فعال عقیدتی سیاسی ،پاسداران وسربازان نمونه در حوزه عقیدتی سیاسی شهرستان قاین تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا