سیاسی

بازجویی از دانشمندان هسته‌ای ممنوع/پذیرفتن بازرسی از مراکز نظامی یعنی اجازه جاسوسی

به گزارش نسیم قائن ،به نقل از فارس حسین میری ظهر امروز در حاشیه تجمع مردمی ” ما مردم ایران هستیم” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عزت ما با سختی به دست آمده است و در این راه جان‌های زیادی تقدیم شده و خون‌های زیادی ریخته شده است و حاضر نیستیم با هر قیمتی این عزت را از دست بدهیم.
فرمانده سپاه زیرکوه با بیان اینکه برای حفظ نظام متحمل خسارت‌های سنگینی شده‌ایم، افزود: تبعید امام، شهدای انقلاب و جنگ، ترور مسئولان و تحریم‌های ظالمانه از جانب استکبار را پشت سر گذاشته‌ایم و در طول ۳۶ سال به طور مداوم شاهد شیطنت‌های آمریکا و ایادی استکبار علیه نظام و انقلاب اسلامی بوده‌ایم اما امروز حاضر نیستیم این عزت و سربلندی را با هیچ چیزی معاوضه نماییم.
میری با اشاره به مذاکرات هسته‌ای خاطرنشان کرد: در مبحث انرژی هسته‌ای خواسته‌های ما همان منویات مقام معظم رهبری است و به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد دانشمندان هسته‌ای ما توسط ایادی استکبار مورد بازجویی قرار بگیرند و هرگز راضی نخواهیم شد که مراکز نظامی ما توسط جاسوسان دشمن مورد بازرسی قرار گیرد.
وی با اعلام آمادگی بسیجیان شهرستان در مقابله با هرگونه تهدید گفت: مردم و بسیجیان شهرستان زیرکوه در طول دوران انقلاب علاوه بر حضور در جنگ ۸ ساله با تقدیم بیش از ۱۰۰ شهید از مرز و منطقه خود محافظت و حراست کرده‌اند و امروز نیز حاضرند انواع و اقسام تحریم‌ها را تحمل کنند ولی هرگز حاضر نخواهند شد عزت خود را بفروشند.
فرمانده ناحیه سپاه زیرکوه تصریح کرد: مردم شهرستان زیرکوه از دولتمردان می‌خواهند که خطوط قرمز و حفظ ارزش‌های نظام مبنای مذاکرات آنان قرار گیرد و هرگز به دشمن اجازه زورگویی و بی‌احترامی به کشور را ندهند.
میری ادامه داد: در صورت هرگونه تهدید از جانب دشمنان نظام در میدان آماده‌ایم تا همچون مشتی آهنین بر سر استکبار فرود آییم و پاسخ زیاده‌خواهی‌های دشمنان نظام و انقلاب را بدهیم.
لازم به ذکر است به منظور حمایت از منویات مقام معظم رهبری و در پاسخ به زیاده‌خواهی استکبار جهانی تجمع بزرگ و مردمی ما ملت ایران هستیم در شهرستان زیرکوه برگزار و شرکت‌کنندگان با امضای طومار و قرائت بیانیه انزجار خود را از استکبار جهانی و حمایت خود را از منویات مقام معظم رهبری اعلام داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا