سیاسی

افتتاح گلزار شهدای روستای ورزگ از توابع قاین+تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، زهرایی مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی در مراسم افتتاح گلزارشهداء روستای ورزگ از توابع قاین با گلایه از تاخیردرساخت پروژه گلزار شهدای ورزگ گفت: این روستاقریب ۲۰شهید را تقدیم نظام وانقلاب نموده است جای بسی افتخار برای ما هستند .
وی گفت: اظهارتاسف می کنم که چرا بعد از۲۷سال حال باید گلزار شهدای ورزگ ساخته شود.
وی افزود:اظهارتاسف می کنم که چرا اعتبارات گلزار شهدایی به این کوچکی باید ۳تا۴سال طول بکشد
زهرایی گفت:اظهارتاسف می کنم که شاید خیلی ازافراد ازنام شهدا به نشان رسیده اند ولی گلزار شهدا وخود شهدا را از یاد برده اند
وی افزود:امروز گلزار شهدای ورزگ به نمایندگی از ۱۰پروژه عمرانی محرومیت زا که با تلاش بسیج سازندگی درروستاهای استان انجام شده است به بهره برداری می رسد .
زهرایی گفت: این طرح ها شامل احیا ومرمت هفت رشته قنات با وسعت۲هزارو۵۱۵مترمربع،بهره برداری از دوباب خانه عالم در زهان شهرستان زیرکوه وچنشت شهرستان سربیشه وساماندهی گلزار شهدای روستای ورزگ ازتوابع قاینات است.
مسئول بسیج سازندگی سپاه استان گفت:برای اجرای این طرح ها ۳۹۴میلیون تومان هزینه شد وبابهره برداری ازاین طرح ها ۴۰۰خانوار ازمزایای آن بهره مند شدند.
سردار غیاثی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی درمراسم افتتاح گلزار شهدای ورزگ گفت: انسان هایی که با خداوند متعال پیوند می بندند دودسته هستند یک دسته آنهایی هستند که در راه عهد وپیمانی که با خدابسته اند به شهادت می رسند ودسته دوم افرادی هستند که می مانند وبایستی نسبت به عهد وپیمانی که با خداوند متعال بسته اند ثابت قدم باشند وهمان مسیر راطی کنند
وی افزود:ما که ماندگان از قافله شهدا هستیم باید با تاسی از شهدا وطبعیت از رهبری مسیرخودرا همان مسیری که امام شهدا وشهدا انتخاب کرده اند قراردهیم .
سردارغیاثی اظهارداشت: خاستگاه بسیج سازندگی مقام معظم رهبری است ورهبری پس از ادغام جهاد سازندگی ووزارت کشاورزی در اقدامات جهادی احساس خلاء کردند وتشکیل دستور گروههای جهادی همانند اوایل انقلاب در بسیج سازندگی داده شد.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی گفت: توجه به این اماکن باید بیشترمورد توجه قرار گیرد.
مطالباتی از قبیل نصب کنتور وهمچنین داشتن حفاظ ودر برای گلزار شهدا از خواسته های مردم این روستا بود که سردار غیاثی دراین زمینه قول همکاری داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا