سیاسی

افتتاح دوطرح عمرانی وخدماتی در شهر اسفدن

به گزارش نسیم قائن ، خزاعی شهردار اسفدن در حاشیه افتتاح این پروژه بابیان گزارشی از عملکرد شهرداری اسفدن گفت:این پروژه با اعتباری بالغ بر۵۱میلیون تومان واز محل اعتبارات شهرداری اجراشده است وامروز به بهره برداری می رسد .
وی افزود: با اجرای این پروژه ۱۵هکتار از کمربنی سبز در عرض مدت کوتاهی آبیاری می شود.
خزاعی گفت: دراجرای این طرح ۱۵۰۰لوله ppcو۶۰۰متر کانال بتی کارشده است.
کهن ترابی فرماندار قاین گفت:انقلاب اسلامی باهدف والای عدالت اجتماعی وبرقراری عدالت همگانی به رهبری امام خمینی(ره)گام برداشت ودر طول ۳۵سال از پیروزی انقلاب وبا امتداد رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری به دنبال احیاء واستقرار اصل عدالت اجتماعی بود.
وی افزود: در بحث عدالت اجتماعی آنچه که دردولت گذشته متاسفانه صورت گرفت وهنوز طبعات منفی آن را به دوش می کشیم تعریف نادرست از عدالت اجتماعی بود.عدالت به معنی هرکس وهر چیزی درجای خود است ودر گذشته عدالت را یکسان نگری ویکسان سازی مطرح می کردند.
کهن ترابی بیان داشت: دردولت تدبیر وامید که مبتنی برشایسته سالاری وعقلانیت است تمام تلاش دولت مردان ما در راستای برقراری عدالت اجتماعی برمعنای اخص آن ،که از درون این اصل حمایت از محرومین وحمایت از مناطق کمتر برخوردار وکمتر توسعه یافته وبرقراری امکانات رفاهی برای همگان وبه فراخور همه محلات ومناطق است.
وی افزود: در شهرستان قاینات اجرای عدالت اجتماعی سرلوحه ماست وهیچ تفاوتی بین شهروروستا وشهرهای مجاور نیست ودر صدد ان هستیم که هرگونه زیرساخت وارائه اعتبار ات وامکانات به همه مردم به فراخور نیاز واقعیات هرمنطقه وشهر وروستا باشد.
فرماندار قاین اظهارداشت درخصوص تخصیص اعتبارات همه این موارد را مد نظر خواهیم داشت.
کهن ترابی با اشاره به سخنی از آیت الله هاشمی در زمان ریاست جمهوری واینکه گفته بوداسفدن را به شهر تبدیل خواهیم کرد گفت:مردم اسفدن باید به جدپیگیر این موضوع باشند واسفدن ظرفیت گسترش و توسعه رادارد
وی افزود:قبول دارم که در گذشته به دلایل سیاست زدگی وجناحی به شهر اسفدن ظلم شده است و در طول مدت زمانی که در دولت تدبیر وامید درخدمت شما باشم سعی خواهم کرد شهر اسفدن رابه جایگاه وشان واقعی خود برسد.
کهن ترابی گفت: مدیران باید با فکر وبا برنامه وارد کار شوند وعملیاتی بودن کار مرحله بعد از فکر وبرنامه ریزی است.
فرماندار قاین بیان داشت: باید از ظرفیت های کشاورزی اسفدن که زمانی به عنوان قطب کشاورزی منطقه بوده است استفاده کرد وبا همدلی وهماهنگی وهمیاری مردم وشهردار ومسئولین آینده بسیار درخشانی برای اسفدن متصور باشیم.
وی بیان داشت: از ظرفیت خیرین وواقفین واوقاف وروحانیون می توان برای توسعه شهر ومنطقه استفاده نمود.
درادامه طرح های افتتاح دراسفدن موسسه جنت الماوا نیز افتتاح گردید.
خزاعی رئیس اداره بهزیستی شهرستان قاین درمراسم افتتاح این موسسه خیریه گفت:این موسسه با همت خیرین ونیک اندیشان راه اندازی شده است وفعالیتهای خودرا باهدف جلب وجذب مشارکتهای مردمی برای جامعه هدف بهزیستی(زنان سرپرست خانوار،ایتام ومعلولین ونیازمندان)آغاز نموده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا