سیاسی

استقرار متخصص داخلی و زنان خواسته مردم بخش نیم بلوک

به گزارش نسیم قائن ، درمانگاه خضری دشت بیاض روز گذشته پذیرای بیماران زیادی در قالب طرح ویزیت رایگان بود بیمارانی که با رضایت از حضور ۴متخصص اعزامی در قالب طرح مهر تندرستی خواستار استقرار دایمی متخصص زنان و متخصص داخلی در این منطقه بودند.
“امیری ” یکی از شهروندان خضری دشت بیاض یکی از نیازهای مبرم مردم این شهر را فعالیت دائمی متخصص داخلی عنوان کرد. یکی از بیماران هم با تاکید بر استقرار پزشک زن در درمانگاه خضری دشت بیاض گفت: در خیلی از مواقع حضور پزشک زن در درمانگاه یک نیاز جدی است.
به گفته “دهشکی “سالهاست مردم این خواسته را مطرح کرده اند اما به دلیل برخی مشکلات محقق نشده است . وی حضور این پزشکان را هر از گاه در مناطق محروم استان یک فرصت دانست تا خیلی از بیماران که توان مالی مناسبی برای درمان ندارند وارد چرخه درمان شوند.
معاون و مسئول گسترش مرکز بهداشتی درمانی قاینات در این زمینه به «خراسان جنوبی» گفت: چون درمانگاه خضری دشت بیاض بعنوان مرکز بخش نیم بلوک بصورت شبانه روزی با سه پزشک عمومی جمعیتی بالغ بر ۱۰هزار نفر را پوشش می دهد، برای استقرار متخصص انتخاب شد.
زراعتکار افزود: در قالب طرح “مهر تندرستی” ۴نفر از متخصصین جراحی مغز واعصاب وستون فقرات، داخلی، جراحی عمومی و اطفال در مرکز بخش (درمانگاه خضری دشت بیاض)حضور پیدا کردند و بیش از ۲۰۰نفر از مردم خضری دشت بیاض وروستاهای مجاور ویزیت رایگان شدند .
خراسان جنوبی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا