سیاسی

اختتامیه نخستین همایش ملی توانمند سازی فردی اجتماعی افراد با نیاز های ویژه در قاین

به گزارش نسیم قائن ، عصرامروز مراسم اختتامیه نخستین همایش ملی توانمند سازی فردی اجتماعی افراد با نیاز های ویژه در قاین برگزار شد ونفرات برتر این همایش معرفی شدند.
شاید در کمتر همایشی دیده باشیم که اجرای برنامه های مهم به افرادی سپرده شود که به گمان برخی شایداینها نتوانند برنامه اجرا کنند. اما،در همایش توانمند سازی فردی اجتماعی افراد شروع مراسم در روز افتتاحیه با قرائت قرآن توسط یکی از روشندلان بود واختتامیه مراسم نیز با اجرای زیبای نوازندگی گیتار خواهر وبرادر نابینابود ودر ادامه مراسم نیز اجرای برنامه درد دل های افراد با نیاز های ویژه بود که اکثر افرادی را که دراین همایش شرکت نموده بودند به گریه واداشت.
اجرای سرود خداحافظی ناشنوایان شهرستان نیز مُهر یادگاری رابر دل شرکت کنندگان برهمایش گذاشت تا تمامی کمبود ها ومشکلاتی را که شاید دراین همایش گریبان گیرشان شده بود را باخاطره ای ماندگار از اختتامیه همایش به فراموشی بسپارند وبه قول مسئولین برگزار کننده این همایش امیدواریم آثار ونتایج آن رادرایران اسلامی شاهد باشیم .
دراین همایش مجری برنامه که خود بیش از۱۰سال به عنوان مدیر مدارس استثنایی قاین مشغول به خدمت بوده است با درخواست از مسئولین خواست تلاش نمایند تا کلمه استثنایی از تابلوهای این مدارس برداشته شود چراکه این کودکان از دیدن وشنیدن این کلمه بسیار ناراحت شده ونگران آینده خود هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا