سیاسی

آغاز ماه مهر با تجدید بیعت با شهدا/اجازه ندهیم دستاوردهای دفاع مقدس به فراموشی سپرده شود

به گزارش نسیم قائن ، مدیر آموزش وپرورش قاین درنشست شورای معاونین آموزش وپرورش که پیرامون آغاز سال تحصیلی ۹۴/۹۵در سالن اجتماعات اداره آموزش وپرورش قاین برگزار شد ضمن تبریک فرارسیدن ماه مهر وآغاز هفته دفاع مقدس گفت:عزت و اقتدار ملی و امنیت امروز ایران اسلامی از دستاوردهای دوران دفاع مقدس است.
وی با تاکید بر تبیین نقش سازنده بانوان در دوران دفاع مقدس خاطر نشان ساخت مادران و زنان شجاع وصبور نقش ارزنده‌ای در دوران دفاع مقدس و پیروزی در جنگ داشتند.
رضائی با بیان این که اجرای برنامه‌های ویژه هفته دفاع مقدس نباید مختص به این هفته باشد یادآور شد؛ همه باید در طول سال با برنامه‌ ریزی دقیق دانش آموزان و فرزندان خود را با اهداف پلید و شگردهای مختلف دشمنان آشنا کرده واجازه ندهیم دستاوردهای دفاع مقدس به فراموشی سپرده شود.
وی با اشاره به ماه مهر گفت:آغاز سال تحصیلی یک جشن ملی است و همه نهادها و ادارات شهرستان درجشن آغاز فصل علم آموزی و تبریک آن به دانش آموزان و فرهنگیان سهیم خواهند بود.
رضائی با اعلام برنامه های آموزش وپرورش در هفته دفاع مقدس وماه مهر گفت: مهر امسال را با تجدید بیعت با شهدای شهرستان آغاز خواهیم کرد ودر اولین روز از ماه مهر پس از حضور در گلزار شهدای فرخ آباد قاین و غبارروبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدا،با حضور مسئولین زنگ بازگشایی و زنگ مقاومت درکلیه مدارس شهرستان نواخته خواهد شد.
وی افزود: این مراسم با حضور میهمانان وزارتی در دبیرستان دخترانه شاهد ریحانه النبی(س)به صورت نمادین برگزار خواهدشد.
برگزاری مراسم جشن شکوفه ها و جوانه ها، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی ، سرکشی از خانواده معظم شهدا، دعوت از جانبازان و ایثارگران برای بیان خاطرات خود در مراسم آغاز سال تحصیلی در مدارس، برپایی مراسم صبحگاه مشترک دانش آموزی، زیبا سازی مدارس، نصب سنگر در ورودی مدارس و…از جمله برنامه‌هایی است که مدیریت آموزش و پرورش شهرستان در نظر دارد به مناسبت آغاز سال جدید و گرامی داشت هفته دفاع مقدس اجرا نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا