سیاسی

کمک ۷۹میلیون تومانی مردم قاین به جشن عاطفه هادرسال گذشته

به گزارش نسیم قائن ،فارابی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) قاین در گفتگو با خبرنگار اجتماعی نسیم قاین گفت: جشن عاطفه هاهمزمان با سراسر کشور درشهرستان قاین از روز۱۶تا۱۸مهرماه برگزارخواهد شد.
وی ازبرپایی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی به صورت سیار و ثابت در سطح شهر و روستا خبر داد و افزود: تعدادی از پایگاه‌ها در روستاها، تعدادی در پایگاه‌های مقاومت بسیج و پایگاه‌های ثابت و سیار نیز در میادین اصلی شهر مستقر می‌شوند.
فارابی خاطرنشان کرد: جشن عاطفه‌هاامسال با همکاری آموزش و پرورش، نیروی مقاومت بسیج، کمیته امداد با شعار مهر در انتظار مهر برگزار خواهد شد.
مدیرکمیته امداد قاین روزهای برگزاری جشن معنوی و ملی عاطفه‌ها را روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مهر ماه سال جاری اعلام کرد و افزود: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به پایگاه‌هایی که در سطح روستا، شهر، مدارس و مصلای نماز جمعه برپاخواهد شد تحویل دهند.
وی ترویج روحیه نوع دوستی و فرهنگ انفاق ، احسان و نیکوکاری در بین دانش آموزان و رسیدگی به وضعیت محرومان و همچنین تلاش در جهت کاهش آلام نیازمندان را از اهداف برگزاری این جشن ملی بیان کرد و ادامه داد :اجرای طرح اکرام ایتام و حامی یابی برای دانش آموزان ایتام ، ایجاد و تقویت شبکه های مردمی در بین دانش آموزان به ویژه شبکه یاوران امداد و رابطین فرهنگی از دیگر اهداف برگزاری جشن عاطفه ها است وبا دستانی پرمهر در سال اقتصاد وفرهنگ به استقبال جشن عاطفه ها خواهیم رفت.
مدیر کمیته امداد قاین با بیان اینکه جشن عاطفه ها به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) و با همکاری بسیج و آموزش و پرورش ۱۶ مهرماه در مدارس، ۱۷ مهرماه در پایگاه های کمیته امداد مستقر در سطح شهر، پایگاههای مقاومت بسیج و مساجد سراسر شهرستان و ۱۸ مهرماه در مصلاهای نماز جمعه برگزار می شودافزود: سال گذشته از۱۹۱پایگاه ثابت وسیار شهرستان قاین مبلغ۷۹۳/۸۲۱/۵۸۰ریال توسط مردم خیر ونیک اندیش شهرستان به جشن عاطفه هاکمک جمع آوری شده است.
وی با بیان اینکه جشن عاطفه های امسال با شعار «مهر در انتظار مهر » برگزار می شود، اظهار داشت: امدادگران کمیته امداد در پایگاه های ثابت و سیار سراسرشهرستان منتظر حضور مردم نیکوکار و نوعدوست قاین خواهند بود.
فارابی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)قاین از عموم مردم شریف و خداجوی شهرستان خواست تا با حضور بیش از پیش خود کمیته امداد را در یاری رساندن به محرومین به ویژه دانش آموزان نیازمند یاری نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا