سیاسی

کلنگ ساختمان MRI قاین به زمین زده شد

به گزارش نسیم قائن ، روز گذشته و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی کلنک ساختمان MRI در بیمارستان شهداء قاین به زمین زده شد .
خالقی عضو شورای خیرین سلامت شهرستان قاینات در مراسم کلنگ زنی این ساختمان گفت: به همت خیر بزرگوار تهرانی آقای امیر جواهری ۱۵۰ میلیون تومان برای ساخت این مکان تخصیص داده شده است .
وی افزود: ساختمان ام ار آی قاین با زیر بنای ۲۲۰ متر ساخته خواهدشد .
وی افزود: برای ساخت این مکان ۳۰۰ میلیون تومان برآورد هزینه شده است که مابقی اعتبارات توسط دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت ودرمان قاین تامین خواهد شد .
وی ابراز امیدواری کرد که با همکاری شبکه بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی ظرف مدت ۴ ماه این ساختمان تکمیل و تحویل شبکه بهداشت ودرمان شهرستان قاین شود.
خالقی افزود:با مساعد شدن هوا از هفته آینده کارساخت این مکان آغاز خواهد شد .
دکتر قائمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند نیز در حاشیه کلنگ زنی ساختمان ام ار آی قاین گفت: در جهت توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در شهرستان قاین شاهد آغاز کار اجرایی برای احداث ساختمان ام آر آی در بیمارستان شهداء قاین هستیم.
وی با بیان این که با پیگیری های انجام شده توسط مسئولین شهرستان و استان و عنایت وزارت بهداشت دستگاه MRI برای بیمارستان قاین خریداری شده است گفت: با توجه به روال اداری وقرارداد شرکت به دلیل مشکلات مالی از آبان ماه این دستگاه در نوبت ترخیص است و ممکن است به این زودی وارد کشور نشود.
قائمی ادامه داد: برهمین مبنا و باتوجه به طولانی بودن این روند قول دقیقی برای زمان ورود دستگاه به شهرستان نمی دهیم.
وی گفت: به محض این که دستگاه به ما تحویل داده شود سعی خواهیم کرد در اولین فرصت دستگاه راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا