سیاسی

کلنگ زنی و افتتاح ۱۵۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۷۹ میلیارد تومان درقاین

به گزارش نسیم قائن ، محمد کریمی روز یکشنبه در آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای قاین که در نخستین روز هفته دولت انجام شد افزود: عملیات اجرایی ۳۶ پروژه نیز با پیش‌بینی اعتبار ۷۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در هفته دولت آغاز می‌شود.
وی گفت: از مجموع پروژه‌های قابل افتتاح ۲۹ پروژه در حوزه خدمات شهری و ۹۱ پروژه روستایی است که با بهره‌برداری از آنها ۳۷۲ شغل پایدار ایجاد و ۸۰ خانوار از خدمات آن بهره‌مند خواهند شد.
فرماندار قاینات گفت: هفته دولت امسال ۱۵۶ پروژه با اعتبار ۱۷۹ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.
وی اظهار داشت: در شرایط مقابله نظام سلطه، وظیفه مسوولان تبیین دستاوردهای دولت و پرهیز از سیاه‌نمایی است.
کریمی ادامه داد: نظام سلطه و در راس آن آمریکا با هدف مقابله با جمهوری اسلامی ایران در قالب ترور، جنگ تحمیلی و ۴۰ سال تهدید و تحریم، راهبرد ایجاد یاس و ناامیدی در مردم و در برابر حاکمیت قراردادن آنها را در پیش گرفته است.
وی گفت: وظیفه ما در این شرایط حساس، حفاظت و صیانت از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و تبیبن دستاوردها و دوری از سیاه‌نمایی و ایجاد شور و نشاط و امید در مردم است.
وی با اشاره به لزوم سرعت، دقت، عدالت و سلامت در ارایه خدمات به مردم اضافه کرد: سودمندی و کارآمدی و رضایت مردم دو مولفه مهم و اساسی است که به تداوم مشروعیت و مقبولیت دولت کمک می‌کند.
فرماندار قاینات با تجلیل از ایستادگی، مقاومت، صبر و ایثار مردم در شرایط تحریم خاطرنشان کرد: موفقیت دولت مرهون همراهی مردم و بویژه راهنمایی و حمایت‌های مقام معظم رهبری است.
کریمی اظهار داشت: دولت شهیدان رجایی و باهنر معیار و ملاک دولت انقلابی و جهادی است.
وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر دو سرمایه بزرگ برای ایران اسلامی هستند که با ایمان، عقلانیت و عشق به مردم خدمات صادقانه و ماندگار در تاریخ ایران را ارائه کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا