سیاسی

کشف ۱۸۷ کیلوگرم تریاک و دستگیری ۵قاچاقچی در” قاین”

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ”محمود زال بیکی”در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی پاسگاه بیهود شهرستان قاین هنگام کنترل خودروهای عبوری و گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو پراید ۱۳۲ به عنوان راه پاک کن مشکوک که حین دلالت به یگان انتظامی و در تعاقب ان به یک سواری پژو پارس نقره ای رنگ مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور توقف دادند.
وی بیان داشت: راننده خودرو با بی توجهی به فرمان ایست ماموران به سرعت از محل متواری شد، ماموران خودرو را تعقیب کردند که پس از طی مسافتی به علت سرعت بالا و عدم کنترل خودرو توسط راننده، خودرو از جاده منحرف و واژگون می گردد وضمن امدادرسانی مامورین به سرنشینان خودرو با اقدام به موقع و سریع مامورین، متهمین دستگیر می گردند.
فرمانده انتظامی شهرستان قاین اظهار داشت: مأموران در بازرسی از خودرو مقدار۱۸۷کیلو و ۲۲گرم تریاک و۸ گرم شیره تریاک کشف کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد:دراین رابطه دو خودرو توقیف و۵ نفر متهم دستگیر و به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.
سرهنگ زال بیکی در پایان خاطر نشان کرد: مبازره بی امان با سوداگران مرگ قاطعانه ادامه دارد واقدامات وشگردهای قاچاقچیان مانع از فرار آنان از چنگ قانون نخواهد شد و به شهروندان توصیه کرد در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر با مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰تماس و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا