شهرستان

کشف ۵۴ هزار لیتر سوخت قاچاق در محور بیرجند – قاین

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ۵۴ هزار لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی در بازرسی از ۲ دستگاه تریلی کشف شد.

به گزارش نسیم قاین،سردار ناصر فرشید اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی در اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی بیرجند – قاین به ۲ دستگاه تریلی کشنده حامل سوخت مشکوک شدند و خودروها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از ۲ دستگاه تریلی که با پلمب جعلی قصد عزیمت به مرز ماهیرود را داشتند، ۵۴ هزار لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در این رابطه ۲ دستگاه خودرو توقیف و ۲ متهم دستگیر که به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی تاکید کرد: مبارزه با قاچاق سوخت به‌طور ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان می‌خواهیم هر گونه اخبار و اطلاعات از فعالیت قاچاقچیان را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا