سیاسی

کشف بیش از ۳ تن انواع مواد مخدر در ۶ماهه اول امسال/انتخاب فرماندهی انتظامی قاینات به عنوان رده برتر جشنواره کشوری مالک اشتر

به گزارش نسیم قائن ، پیش از ظهر امروز جمعی از کارکنان نیروی انتظامی شهرستان قاینات به مناسبت هفته نیروی انتظامی با امام جمعه این شهر دیدار کردند.
سرهنگ زال بیکی فرمانده انتظامی شهرستان در این دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی ،از کشف ۴تن و ۳۰۰ میلو انواع مواد مخدر در سال گذشته دراین شهرستان خبر داد و گفت: این میزان در مقایسه با مدت مشابه خود ۷۰ درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به کشف ۳تن و ۴۸۰ کیلو گرم مواد مخدر در ۶ ماهه اول امسال در قاینات گفت: ۲۲ درصد افزایش کشفیات مواد مخدر درشهرستان قاینات داشته ایم.
زال بیکی با اشاره به کشف کالاهای قاچاق در سال گذشته در این شهرستان گفت: ارزش ریالی این کشفیات ۱۴ میلیارد ریال بوده است و ۵۸۷ قاچاقچی در این زمینه دستگیر و تحویل مقامات قضائی شده اند.
وی از کشف کالاهای قاچاق به ارزش ۸ میلیارد ریال در ۶ ماهه اول امسال خبر داد و گفت: در این زمینه ۷۰۳ نفر دستگیر شده اند.
وی با بیان این که در سال گذشته ۴۹۸ فقره سرقت داشته ایم گفت: ۷۵ درصد سرقت های اتفاق افتاده نیز کشف شده است و ۱۷۲ سارق نیز دستگیر شده اند.
زالبیکی با بیان این که جرائم عمد و خشن در سطح شهرستان قاینات نداشته ایم گفت: خوشبختانه امسال دراین شهرستان موضوع قتل تا کنون نداشته ایم.
فرمانده انتظامی قاین از کاهش تصادفات برون شهری و درون شهری در قاینات خبر داد و گفت: پلیس به عنوان یک نیروی مردمی در همه عرصه ها حضور فعال و نظارت دقیق را دارد.
سرهنگ زال بیکی از کسب رتبه برتر فرماندهی انتظامی قاین در سال ۹۸ به عنوان مدیر نمونه کشوری و همچنین انتخاب رده برتر در جشنواره مالک اشتر در سطح کشور در سال ۹۹ خبر داد و گفت: این موفقیت ها حاصل تلاش و همکاری همه جانبه نیروهای انتظامی در شهرستان قاینات بوده است.
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین نیز دراین دیدار ضمن تبریک ایام ربیع الاول و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی،امنیت امروز جامعه را مدیون زحمات نیروهای نظامی و انتظامی دانست و گفت: نیروی انتظامی در تمام عرصه ها حصور فعالی دارد و قطعا اگر گستره ماموریت نیروی انتظامی نبود این امنیت اجتماعی در جامعه ما حاکم نبود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا