سیاسی

چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان قاینات برگزار شد+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان قاینات در سال جاری با حضور روسای ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات شهرداری قاین بر گزار شد
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در این جلسه با اشاره به هفته وحدت گفت: هفته وحدت بین شیعه و سنی یک امر لازم است و این وحدت در بین ما شیعیان نیز از اوجب واجبات است.
وی درادامه بیان داشت: رئیس جمهور حکم تنفیذ خود را از رهبری میگیردو بایستی حرمتهای افراد حفظ شود و هرچند انتقاداتی هم داشته و داریم اما انتقاد کردن با توهین وتهدید کردن متفاوت است.
امام جمعه قاین در ادامه ضمن محکوم کردن اقدام مجله فرانسوی در توهین به پیامبر اعظم(س)گفت: این ها به خاطر وحشت از آینده اسلام این هتک حرمتها را می کنند و این موارد قابل بخشش نیست.
حجت الاسلام رحمانی با اشاره به تحریم خرید کالاهای فرانسوی از سوی برخی کشور های اسلامی ،خواستار تحریم کالاهای فرانسوی از سوی جمهوری اسلامی ایران نیز شد.
سرهنگ زالبیکی فرمانده نیروی انتظامی قاین نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از فعالیت های انتظامی قاین از کشف بیش از ۴تن انواع مواد مخدر در سال گذشته گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه خود افزایش قابل توجهی داشته است.
وی از کاهش ۳۴ درصدی تصادفات در سال جاری خبر داد.
زالبیکی از کشف ۷۵ درصد جرائم در شهرستان قاینات خبر داد و گفت: خوشبختانه با کاهش جرائم در شهرستان مواجه بوده ایم.
وی در ادامه با تاکید بر آگاهی بخشی به مردم در خصوص کلاهبرداریهای اینترنتی درسطح شهرستان قاینات گفت: متاسفانه بالغ بر ۱ میلیارد ۸۷۰ میلیون ریال از حسابهای همشهریان کلاهبرداری و ۸۶ پرونده تشکیل شده است که ۳۷۰ میلیون ریال به مال باختگان برگشت داده شده است.
فرمانده نیروی انتظامی قاین بر نصب دوربین در ادارات دولتی تاکید کرد و گفت: در سال جاری با کاهش ۵۰ درصدی سرقت از ادارات دولتی مواجه بوده ایم.
سرهنگ فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات نیز دراین جلسه با اشاره به هفته پدافند غیر عامل از برگزاری رزمایش در ادارات وکارخانجات درهفته آینده خبر داد و گفت: هر اداره بایستی طرح مقابله با نا آرامی ها را آماده و تحویل دهند.
وی به هفته بسیج دانش آموزی نیز اشاره و گفت: امسال ۱۳ آبان متفاوتی خواهیم داشت و بیشتر برنامه های ما حول فضای مجازی و در شبکه شاد خواهد بود.
فرحبخش از دیدار جمعی از دانش آموزان بسیجی با امام جمعه،دیدار با خانواده شهدا،تجلیل از برترین های لیگ علمنی پایا،برگزاری مسابقات نقاشی و.. به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی نیز خبر داد.
کریمی فرماندار قاین در این جلسه بااشاره به هفته پدافند غیرعامل گفت:پدافند غیر عامل پایدارترین، کم هزینه ترین روش دفاعی در مقابل تهدیدات و اقدامات دشمن است.
وی افزود:اساس هر جنگی تحمیل اراده است و پدافند غیرعامل مجموعه اقداماتی است که اساسا اراده دشمن تحمیل نشود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا