سیاسی

چشم انداز ۱۴۱۴ برای قاینات و زیرکوه ترسیم شده است/بستر برای خدمت تمام نمایندگان ادوار گذشته باز است

به گزارش نسیم قائن ، سلمان اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی شامگاه امشب در جمع مردم روستای کرغند بااشاره به اخلاص و سعه صدر امام خمینی(ره) گفت: الگوی ما در همه عرصه ها باید رهبران بزرگ انقلاب ما باشد .
وی در ادامه به تبیین حقایق و روشنگری وصبر مقام معظم رهبری نیز اشاره داشت و گفت: در قضیه یارانه سوخت در حالی که دشمنان همه منتظر بودند تا رهبری با این طرح دولت مخالفت کنند و مردم را به جان دولت بیاندازند و امنیت ما را بر هم بزنند، اما مقام معظم رهبری با سعه صدر اعلام داشتند من نظر کارشناسان را قبول دارم وایشان به خاطر حفظ امنیت و انقلاب پای این کار ایستادند .
نماینده مردم قاینات وزیرکوه ادامه داد: اگر مقام معظم رهبری با این طرح مخالفت می کردند امنیت کشور ما به هم میریخت و لذا بازهم رهبری با سعه صدر خود به خاطر امنیت مردم از این طرح حمایت کردند.
وی با اشاره به سالروز قیام ۱۵ خرداد گفت: اولین حرکت بچه های ولایت مدار و انقلابی دراین روز اتفاق افتاد و یاد این روز همچنان باید زنده بماند.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در ادامه به دیدارهایش با نمایندگار ادوار گذشته شهرستان های قاینات و زیرکوه اشاره داشت و گفت: بستر برای خدمت تمام نمایندگان ادوار گذشته باز است و هرکس که قرار است خدمت کند باید در چهارچوب قانون،ولایتمداری و انقلاب باشد و شان ومنزلت مردم ما هم حفظ شود.
اسحاقی با بیان این که چشم انداز۱۴۱۴ برای قاینات و زیرکوه ترسیم شده است گفت: براساس این سند چشم انداز و طرح ها و برنامه هایی که تعریف شده است قاینات و زیرکوه باید به جایگاه واقعی خود در سال۱۴۱۴ برسند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به پیگیری ها برای رفع معضل فاضلاب قاین اشاره داشت و گفت: به دستور وزیر نیرو ظرف دو هفته آینده ان شاء الله آقای جانباز معاون وزیر به منظور بررسی بیشتر به قاینات سفر خواهند کرد و تا پایان شهریور نیز فاضلاب قاین به اتمام خواهد رسید.
اسحاقی احیاء شهرک های صنعتی و ورود سرمایه گذاران جدید به قاینات و زیرکوه ،پیگیری حل مشکل منابع طبیعی و آبخیزداری از طریق وزارت جهاد کشاورزی را از دیگر اقدامات انجام شده پس از انتخابات عنوان کرد و گفت:مدیر عامل فولاد ایران نیز به منظور بررسی مشکلات فولاد به قاینات سفر کرد و۲۰۰ میلیارد تومان نیز به فولاد تزریق شد.
وی با بیان این که در جذب نیرو اولویت با نیروهای قاینات و سپس زیرکوه است گفت: این موضوع به استاندار محترم هم اعلام شده است و قطعا دراستخدام نیرو اولویت با نیروهای بومی قاینات خواهد بود.
درابتدای این جلسه درویشی از اهالی روستای کرغند به بیان برخی از درخواستهای مردمی این روستا پرداخت و خواستار احداث پاسگاه انتظامی،فعال شدن دبیرستان دخترانه و پسرانه،ارتقای کرغند به شهر،احداث سد خاکی،رفع مشکل جاده کرغند به دهشک ،تسریع در رفع مشکلات احداث پمپ بنزین و… شد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا