سیاسی

«پیام قاینات» نماینده خراسان‌جنوبی در لیگ‌ دسته ۳ فوتبال کشور شد

به گزارش نسیم قائن ، در مسابقات قهرمانی فوتبال خراسان‌جنوبی انتخابی لیگ دسته سه کشور تیم طلای سرخ خوش درخشید و به عنوان نماینده استان در این رقابت‌ها مجوز گرفت.
پس از پیگیری‌های مسؤولان، تیم طلای‌سرخ قاینات حامی مالی خارج از حوزه جغرافیایی خراسان‌جنوبی را جذب کرد و مهیای برنامه‌ریزی برای بکارگیری بازیکن‌ و انجام تمرینات آمادگی برای حضور مقتدرانه در لیگ برتر دسته سه فوتبال کشور شد.
هنوز چند صباحی از این خبر نگذشته بود که تعدادی از بازیکنان قاینی برای تست و ارزشیابی راهی مشهد شده بودند و متوجه می‌شوند اسپانسر تیم فوتبال طلای سرخ قاینات در لیگ دسته سه درصدد تحمیل بکارگیری بازیکنان غیربومی بر برنامه‌ریزان این تیم است و در آخرین لحظات با نظر به اختلافات پیش‌آمده تفاهم‌نامه فی‌مابین حامی مالی طلای‌سرخ قاینات ملقی‌می‌شود.
از آنجاکه مسؤولان ورزشی شهرستان قاینات در پی حفظ امتیاز حضور فعال در لیگ دسته سه فوتبال کشور بودند طی رایزنی‌ و حمایت نماینده قاینات در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیام بادامک قاینات مقرر گردید این تیم جایگزین طلای سرخ شود.
تیم فوتبال پیام بادامک قاینات با سرپرستی محمد خاکسارنژاد و سرمربیگری مسعود مهاجر با جذب ۸۰ درصدی بازیکنان بومی شهرستان به‌طور مرتب هر روز تمرینات تاکتیکی و آمادگی جسمانی خود را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زمین چمن طبیعی این شهرستان انجام می‌دهد.
گرچه انتخاب نماینده خراسان جنوبی در لیگ دسته سه فوتبال کشور با فراز و نشیب‌های فراوانی روبرو بوده است، اما حمایت همه‌جانبه مسوولان اجرایی دولتی و بخش خصوصی از تیم پیام بادامک قاینات می‌تواند نقطه عطفی در حضور مقتدرانه این تیم در رقابت‌های پیش‌رو باشد.
فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا