اخباراسلایدر بزرگشهرستان

پلیس راه قاین سال گذشته با کاهش تصادفات جاده ای مواجه بوده است/کمربندی قاینات جزء دغدغه های مدیران شهرستان

به گزارش نسیم قاین؛سرهنگ علیرضا رضایی فرمانده پلیس راه استان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده پلیس راه قاین با بیان این که مقوله ایمنی در ترافیک یه مقوله جمعی است گفت: اگر همراهی مسئولین ومردم نباشد به اهداف خود نمی رسیم.

 

وی ادامه داد: در تصادفات پلیس ۱۹ درصد و سایر ارگانها ۸۱ درصد نقش دارند ولذا برای کاهش تصادفات همه ادارات و نهادها باید پای کار باشند.

 

رضایی با اشاره به کاهش تصادفات جاده ای در سطح استان گفت: اقدامات بسیار خوبی در طی سال های اخیر در سطح پلیس راه قاینات انجام شده است و دلسوزانه دراین مدت کار شده است و خوشبختانه پلیس راه قاین سال گذشته با کاهش تصادفات  جاده ای مواجه بوده است و این باید حفظ شود .

 

وی  با تاکید بر این که مردم داری و تعامل با ادارات  و مردم باید سرلوحه فرمانده پلیس راه قاین باشد گفت: برخورد مناسب در طول خدمت بسیار مهم است.

 

برات زاده سرپرست فرمانداری قاین نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر گفت: این روز به عنوان یک روز تاریخی و پرافتخار در کشور ما به ثبت رسیده است و به خاطر این روز پرافتخار بر خود می بالیم.

 

وی درادامه بیان داشت: هرجا که پلیس مقتدر دیده می شود به دنبال آن آرامش و امنیت نیز دیده می شود .

 

سرپرست فرمانداری قاینات ضمن تقدیر و تشکر از نیروی انتظامی و پلیس راهور گفت: شهرستان قاینات جزء ستاد های برتر استان در ایام نوروز بوده است و بخشی از ستاد سفر مربوط به پلیس راهور است که کاهش تصادفات ثمره تلاش های بی وقفه پلیس و تعامل سایر ادارات در جاده قاین بیر جند بوده است.

 

سرپرست فرمانداری قاینات کمربندی قاینات را جزء دغدغه های شهرستان دانست و گفت: ارتباط زیادی در طی این مدت با اداره کل راه و شهرسازی داشته ایم و امیدواریم که گام های اساسی برای رفع مشکلات جاده های مواصلاتی شهرستان قاینات برداشته شود.

 

برات زاده با اشاره به تردد بالای تریلی در محور دهشک به سرایان  گفت: این  تعداد تردد با جاده سنخیت ندارد و همیشه نگران هستیم و همچنین محور مهدی آباد به بزن آباد و سه راهی حوض رباط به خواف نیز جزء دغدغه های ما بوده است .

 

وی عدم روشنایی کافی در برخی از محور های مواصلاتی شهرستان را نیز نگران کننده دانست و گفت: قطعا رایزنی های زیادی با استانداری و اداره کل راه و شهرسازی داشته ایم و امید واریم با تعامل و همکاری این مشکلات نیز هرچه سریعتر مرتفع گردد.

 

سرپرست فرمانداری قاین در پایان نیز ضمن تشکر از پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان قاینات گفت: اعمال قانون و سلامت مردم برای پلیس بسیار مهم است ،اما تعامل با برخی افراد هم در این شرایط مهم  می باشد ولذا درخواست ما از فرمانده جدید پلیس راه و سایر همکارانشان این است که مثل گذشته با مردم تعامل و همکاری داشته باشند.

 

سرهنگ محمود زال بیکی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاینات در این مراسم با بیان این که تعامل و همدلی همه ادارات ومردم باعث موفقیت پلیس در شهرستان قاینات شده است گفت: چنانچه حادثه ای در محورهای مواصلاتی شهرستان اتفاق بیفتد تمام دستگاههای خدمات رسان به کمک پلیس می آیند و برای رفع مشکلات گام بر می دارند.

 

وی با بیان این که  خوشبختانه از سال ۹۸ تا کنون با کاهش تصادفات جاده ای در محور بیرجند قاین و قاین گناباد مواجه بوده ایم اگفت: هنوز هم در برخی از نقاط حادثهخیز در محور های بیرجند قاین و قاین گناباد با مشکلاتی روبه رو هستیم که در خواست ما از فرماندار شهرستان این است پیگیری های لازم برای  رفع نقاط حادثه خیز را داشته باشند.

 

زال بیکی با بیان این کمر بندی قاینات یکی از نقاط حادثه خیز شهرستان است گفت: متاسفانه از ده فقره تصادف در این کمربندی ۵ فوتی داشته ایم و امیدواریم که کمربندی و پروژه بهشت رضوان در برنامه های عمرانی سال جاری قرار گیرد.

 

درپایان جلسه از زحمات ۴۲ ماهه سرهنگ رضا رضایی تقدیر و سرگرد هاجری به عنوان فرمانده جدید پلیس راه قاین معرفی شد.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا