اخبارشهرستان

پلمپ ۴ مغازه متخلف درقاین

فرمانده انتظامی شهرستان" قاین" از کشف مقاديري کالاي قاچاق واقلام غير مجاز در بازديد از تعدادي واحد صنفي در قاین خبر داد و گفت: دراین رابطه 4 باب مغازه پلمب شدند.

به گزارش نسیم قاین، سرهنگ “محمود زال بیکی ” از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و نظارت بر اصناف در راستای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از تخلفات و جرایم خبر داد و اظهار داشت: مجموعه انتظامی با افراد سودجو که سلامت شهروندان را به خطر می‌اندازند، برخورد قاطعانه و قانونی می‌کند.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر فروش قرص‌های غیرمجاز توسط متصدیان برخی مغازه داران در سطح شهرستان قاین ، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان قاین افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی نامحسوس، از صحت خبر اطمینان حاصل کرده و با هماهنگی مقام قضائی به محل های مورد نظر اعزام شدند.

سرهنگ زال بیکی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از واحد های صنفی انواع قرص های  غیر مجاز متادون، ترامادل و روانگردان و کالای قاچاق کشف کردند که در این رابطه پرونده تشکیل و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه به دستور مقام قضائی ۴ باب مغازه  متخلف پلمب شدند؛ از مردم خواست در صورت اطلاع یا مواجهه با هرگونه تخلف در اصناف، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا