سیاسی

پرداخت مطالبات دانشگاههای آزاد کشور تا پایان سال /ابراز رضایت از افزایش جذب دانشجویان ارشد دانشگاه آزاد قاین

به گزارش نسیم قائن ، دکترمحمد مهدی فداکار معاونت توسعه مدیریت ومنابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز، پس از بازدید از قسمت های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی قاین با حضور در جمع کارمندان این دانشگاه و استماع مشکلات آنها از مطالبات ۵۰۰میلیون تومانی واحد های دانشگاهی کل کشور خبر داد و گفت:برنامه هایی داریم تا با فروش اموال مشخص شده مطالبات واحدهایی که مقروض هستندتا پایان سال پرداخت شود .
وی از پیگیری مطالبات دانشگاه آزاد اسلامی از بنیاد شهید نیز خبر داد .
معاونت توسعه مدیریت ومنابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی با ابراز رضایت از میزان افزایش دانشجویان ارشد دانشگاه ازاد قاین گفت: دانشگاه آزاد یک ظرفیت بزرگ است که ۴۰ درصد آموزش عالی کشور را در بر میگیرد.
فداکار در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع بیمه تکمیلی کارمندان اشاره داشت و گفت:این مشکل ظرف یکماه آینده حل خواهد شد.
وی گفت: از اصلاح برخی از آیین نامه های بودجه ای دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: دراین اصلاحیات بودجه ای منافع کارمندان در آینده دیده شده است.
فداکار ضمن تقدیر و تشکر از واحد فناور دانشگاه آزاد اسلامی قاینات و تولید مواد ضدعفونی کننده از مسئولین استان خواست تا نسبت به خرید مواد ضدعفونی کننده اقدام و بازاریابی داشته باشند.
وی در پایان از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی قاینات و استان خواست تا در خصوص واگذاری و معاوضه زمین دانشگاه با شهرداری توافقات لازم را انجام و پرونده این زمین هرچه سریعتر بسته شود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا