سیاسی

وحدت مردمی،ایمان و انگیزه الهی وحرکت جهادی ازعوامل مهم پیروزی جنگ تحمیلی هستند

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ رمضانعلی فرحبخش ثانی فرماده سپاه ناحیه قاینات در مراسم تجلیل از پیشکسوتان رزمنده بازنشسته سپاه که صبح امروز،همزمان با سراسر کشور در محل حسینیه شهید سلیمانی برگزارشد،گفت:دفاع مقدس یادآورخون های سرخ شهدای عزیزی است که درخت شجره طیبه انقلاب اسلامی را آبیاری کردند
وی افزود:دفاع مقدس یادآور دلاور مردیها،از خود گذشتگی ها و ایثار گری های رزمندگان و جوانان عزیز است که نه در مقابل رژیم بعث عراق بلکه در مقابل استکبار جهانی ایستادند و مقاومت کردند وبرگ زرینی بر دفتر نظام و انقلاب هک کردند.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات با بیان این که امنیت و آسایش امروز ما به خاطررشادتها و دلاورمردیهای شما پاسداران و شهداست گفت:اگر امروز این عزت و اقتدار و آسایش در نظام حکم فرماست به برکت خون شهدا ورشادتهای شماست.
وی افزود:شما عزت آفرینان دفاع مقدس هستیدکه ایثار وشهادت طلبی و دشمن شناسی و ولایت مداری و بصیرت را از مکتب عاشورا آموخته اید.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات اظهارکرد: وحدت مردمی،ایمان و انگیزه الهی وحرکت جهادی فرماندهان از عوامل مهم پیروزی جنگ تحمیلی بود که با پشتیبانی امام خمینی(ره) توانستند برگ زرینی در تاریخ نظام و انقلاب به ثبت برسانند.
در پایان این جلسه از ۴۰ پاسدار بازنشسته تجلیل به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا