سیاسی

همایش ” یاد مطهر” در قاین برگزار شد + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، دراین همایش که صبح امروز در حسینیه ثارالله سپاه قاین برگزار شد حجت الاسلام ملک آبادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه قاینات اظهارکرد: شهید مطهری شاخص بین حق و باطل بود و به عنوان الگوی بصیرتی در سپاه معرفی شد.
وی بیان داشت: برای بصیرت افزایی و معنویت افزایی و روحیه ایثار و شهادت سپاه نیاز به روحانیون و علما دارد تا به عنوان الگوی شاخص معرفی شوند وشهید مطهری الگوی معنویت و بصیرت افزایی در سپاه است.
سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات در این جلسه اظهارکرد: انقلاب اسلامی براساس اعتقاد وایمان و باور به این که اسلام می تواند در جامعه حکومت کند تشکیل شدو رسیدن به این باور و اعتقاد و یقین در توانمندی جامعه اسلامی کار امثالی همچون مرتضی مطهری است .
وی ادامه داد: استاد مطهری از سال ۴۲ روشنگری را شروع کردند و ما امروز ثمره آن را لمس می کنیم.
فرمانده سپاه ناحیه قاین گفت:استاد مطهری با اعتقاد بر این که اسلام می تواند، توانست بر همه تئوریها پیروز شود.
هزاری با بیان این که نسل های جدید و جوان نیاز به این دارند که بدانند اسلام همچنان در بحث حکومت داری حرفی برای گفتن دارد گفت: اگر کوتاهی هایی در جامعه و در مورد افراد شکل می گیرد به اسلام کاری ندارد و به ضعف مدیریتی افراد برمی گردد.
وی افزود:وظیفه ما در مجموعه سپاه و به ویژه در حوزه عقیدتی سیاسی درمجموعه سپاه ودر اقشار مختلف جامعه این است که جوان را با افکار امثال شهید مطهری آشنا کنیم وبه اندیشیدن وادار کنیم وبا اندیشه های ناب آشنا کنیم تا هر حرفی رابدون اندیشه قبول نکنند.
هزاری در پایان گفت:نیاز به تعمیق انقلاب اسلامی به ویژه در بین جوانان داریم و باید روی این قشر پرانرژی کار شود وزمینه ساز ظهور حجت باشیم.
در پایان از هادیان و مربیان برتر عقیدتی سیاسی شهرستان قاین تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا