سیاسی

همایش عاشقان ولایت در قاین برگزار شد+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، همایش عاشقان ولایت با حضور سرمربیان و مربیان حلقه های صالحین شهرستان قاینات در محل سالن شهید سلیمانی برگزار شد.
دراین مراسم سردار احمدی از فرماندهان بازنشسته سپاه کشور و از رزمندگان دوران ۸ سال دفاع مقدس گفت: دوران دفاع مقدس با حضور مقتدرانه رزمندگان در تاریخ ثبت شد و امروز هم به برکت فرزندان این مملکت سایه جنگ از سر ملت ما برداشته شده است .
سرهنگ فرحبخش ثانی فرمانده سپاه ناحیه قاینات نیز دراین مراسم با بیان این که جنگ دشمن ،جنگ با اعتقادات و ارزشهاست و جنگ نرم و تهاجم فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده است گفت: دشمنان می خواهند که ارزشها و اعتاقادات را ازرزمندگان و جوانان و مردم ما بگیرند ونگذارند که این ارزشها رشد کنند.
وی درادامه با اشاره به اهمیت حلقه های شجره طیبه صالحین گفت: یک کار فرهنگی می تواند اثرات بسیاری داشته باشد ومی طلبد که مسئولین ما هم نگاه ویژه ای همانند گذشته به حلقه های شجره طیبه صالحین داشته باشند .
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در پایان خطاب به جوانان گفت: گام دوم انقلاب را که مقام معظم رهبری هم بر آن تاکید دارند جدی بگیرید و برای آن وقت بگذارید وروی آن کار کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا