اخبارشهرستان

نماینده مردم شهرستان های قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی خبر داد: بهره‌مندی قاینات از مزایای گردش مالی شرکت ملی فولاد ایران با پیگیری استاندار خراسان جنوبی

نماینده مردم شهرستان‌های قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری استاندار خراسان جنوبی، شهرستان قاینات از مزایای گردش مالی یکی از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت ملی فولاد ایران بهره‌مند خواهد شد.

به گزارش نسیم قاین،سلمان اسحاقی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران به همراه استاندار خراسان جنوبی از کارخانه فولاد قاینات اظهار داشت: استاندار تأکید مستمر دارند که باید منافع اصلی طرح‌های اقتصادی به مردم منطقه برسد.

نماینده مجلس افزود: قبل از این دغدغه‌‌ مردم استان این بود که گردش مالی شرکت‌های مستقر باید در استان هزینه و مردم ذینفع آن باشند.

اسحاقی با اشاره به اینکه این اقدام با پیگیری استاندار از کارخانه فولاد قاینات آغاز شد، عنوان کرد: مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران مکلف شد تا پایان شهریورماه به صورت پلکانی گردش مالی شرکت‌ها در منطقه انجام شود.

وی ادامه داد: به عنوان نمونه یکی از شرکت‌های بزرگی که زیر مجموعه شرکت ملی فولاد است و در حال حاضر در منطقه کار می‌کند تا پایان شهریورماه در شهرستان مستقر خواهد شد تا از منافع گردش مالی آن در راستای توسعه منطقه بهره‌مند شویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا