سیاسی

نخستین جشنواره قرآنی و ورزشی کمیته امداد شرق کشور پایان یافت

به گزارش نسیم قائن ، دیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی در مراسم اختتامیه این جشنواره اظهار کرد: در این دوره از مسابقات قرآنی وورزشی ,مجتمع های آموزشی، فرهنگی وتربیتی، دانش آموزان تحت حمایت این نهاداز استان های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، یزد، سیستان وبلوچستان وکرمان حضور داشتند.
سید جواد رضوی با اشاره به مقام های مسابقات افزود:در مسابقات قرآنی ودر رشته ترتیل مقطع ششم وهفتم مینا محمدی از خراسان جنوبی رتبه نخست، فاطمه محمد زاده از خراسان جنوبی رتبه دوم و بهاره الگو از خراسان رضوی رتبه سوم را به دست آورد.
وی تصریح کرد: در مقطع سوم راهنمایی در رشته ترتیل خراسان رضوی، خراسان جنوبی ویزد به ترتیب مقام های نخست تا سوم را به دست آوردند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی با اشاره به رشته ترتیل در مقطع اول ودوم متوسطه گفت: در این رشته خراسان رضوی، خراسان جنوبی ویزد عناوین برتر را از آن خود کردند.
رضوی افزود:در رشته ترتیل مقطع اول ودوم متوسطه کرمان، خراسان رضوی رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند.
وی بیان کرد:در رشته ترتیل پایه سوم متوسطه، یزد، کرمان وخراسان جنوبی مقام های برتر را به دست آوردند.
وی گفت: در پایه هفتم خراسان رضوی، خراسان جنوبی رتبه های برتر را کسب کردند.
رضوی با اشاره به مسابقات ورزشی ورشته تنیس روی میز افزود: در این مسابقات در رده سنی مقطع اول متوسطه مقام های نخست تا سوم از آن استان کرمان شد.
وی اظهار کرد: در مقطع دوم متوسطه مقام های اول ودوم از کرمان و مقام سوم از استان یزد شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: در این مسابقات به دو نفر از دانش آموزان از استانهای کرمان وسیستان وبلوچستان هدایای حجاب برتر اهدا شد.
منبع:تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا